Philips 225PL2EB: Ekologický pracant | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 225PL2EB: Ekologický pracant


Brno, 21. 2. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český a slovenský trh nový LED monitor Philips 225PL2EB. Díky moderním technologiím patří k nejúspornějším monitorům na trhu. Je vybaven inteligentním PowerSensorem, který pomáhá ušetřit až 80 % nákladů na elektrickou energii.

PowerSensor je unikátní technologie, která pomocí neškodných infračervených signálů dokáže rozpoznat, jestli je člověk skutečně před monitorem. Ve chvíli, kdy se uživatel od monitoru vzdálí, automaticky redukuje jas displeje. Ekologický chod displeje potvrzuje též certifikace EPEAT Gold. Panel je zároveň vybaven klasickým hardwarovým vypínačem, pomocí něhož jej 100% odstřihnete od elektrické sítě.
Základna monitoru 225PL2EB, označovaná jako Super Ergo Base, umožňuje nastavit monitor tak, abyste na něj odkudkoli dobře viděli. Je výškově nastavitelná až o 130 mm a zároveň je vybavená funkcí Pivot.
Součástí modelu jsou též zabudované vysoce kvalitní stereo reproduktory a určitě potěší i USB Hub se 4 USB 2.0 porty. Funkce SmartContrast automaticky analyzuje obraz a podle něho nastavuje barevný mód. SmartImage dává uživatelům šanci vybrat si preferované zobrazení, které může být jiné v případě kancelářské práce, při prohlížení obrázků, sledování filmů či při úsporném režimu.

Přednosti LED displeje 225PL2EB/00
PowerSensor – zabudovaný čip, který automaticky kontroluje, jestli uživatel skutečně monitor využívá. Dokáže ušetřit až 80 % energie
Technologie LED – přirozené zobrazení barev
Certifikace EPEAT Gold – garance minimálního dopadu na životní prostředí
Super Ergo Base – nastavení výšky podle potřeby až o 130 mm, zlepšení ergonomie při práci
Screen Rotate (PIVOT) – otáčení displeje do horizontální i vertikální polohy
SmartImage – nastavení módu obrazovky podle konkrétní činnosti uživatele
ZeroSwitch – ON/OFF vypínač pro nulovou spotřebu elektrické energie

Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1680 x 1050 při 60 Hz
Úhlopříčka 22“
Spotřeba 22,5 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu 16:10
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Konektory VGA, DVI-D, USB 2.0 4x
Audio výbava zabudované reproduktory
Hmotnost 6,25 kg
Doporučená min. EU cena 4150 Kč bez DPH
Záruka 36 měsíců

Chcete-li se o tomto monitoru dozvědět více, navštivte stránky www.mmd-p.com/.

###

O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.


Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 2. 2011 9:23
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.