Philips 224EL2SB: elegantní monitor se stereo audiem a HDMI | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 224EL2SB: elegantní monitor se stereo audiem a HDMI


Brno, 18. 2. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic, která je na českém a slovenském trhu výhradním distributorem oblíbených monitorů Philips, představuje další zajímavou novinku: elegantní LED displej pro plnohodnotnou zábavu v rozlišení Full-HD.

Nový Philips 224EL2SB je díky lesklé povrchové úpravě a stylovým ovládacím prvkům SmartTouch vkusným doplňkem každé domácnosti i kanceláře. Za velmi přijatelnou cenu nabízí všem uživatelům skvělé zážitky při sledování filmů nebo hraní her.
Zážitky to přitom mohou být skutečně multimediální, protože tento displej je „HDMI-ready“ a má tedy veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením – vysoce kvalitních digitálních video a audio signálů, vysílaných přes jediný kabel z počítače nebo jakéhokoli množství AV zdrojů včetně set-top boxů, DVD přehrávačů, AV přijímačů nebo videokamer. Navíc má model Philips 224EL2SB zabudované dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory.
Moderní LED diody umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení a garantují mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky stálé úrovni jasu na obrazovce také nabízejí dokonalou reprodukci barev. Poměr SmartContrast 20 000 000:1 nabízí zářivý obraz s dokonalým zpracováním vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení.
Model 224EL2SB splňuje také vysoké požadavky na ekologický provoz a šetrnost k životnímu prostředí. LED diody neobsahují rtuť a celý monitor může být snadno recyklován i likvidován. Monitor má také nízkou spotřebu, při provozu nižší než 17 W (testováno metodou EnergyStar 5.0).

Přednosti LED displeje 224EL2SB/00
Technologie LED – díky stálé úrovni jasu nabízejí dokonalou reprodukci barev
Displej 1920 x 1080p Full HD – nejlepší možná kvalita obrazu ze všech formátů vstupního signálu HD
SmartContrast 20 000 000 : 1 - jasný a živý obraz se zářivými barvami
HDMI ready – přijímá obsah přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením
SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek nahrazují výčnělková tlačítka
Stereo Audio systém – dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory přímo v přístroji


Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 21,5“
Spotřeba 17 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Konektory VGA, DVI-D, HDMI
Hmotnost 4,15 kg
Doporučená min. EU cena 3090 Kč bez DPH
Záruka 24 měsíců

Chcete-li se o tomto monitoru dozvědět více, navštivte stránky http://www.powersensormonitor.com.

###

O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 2. 2011 15:28
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.