Philips 221TE2LSB: LED monitor se zabudovaným HDTV tunerem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 221TE2LSB: LED monitor se zabudovaným HDTV tunerem


Brno, 11. 5. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvádí na český a slovenský trh nový LED monitor populární značky Philips se zabudovaným HDTV tunerem. Model 221TE2LSB slibuje skvělé zážitky všem milovníkům televizních pořadů, filmů i počítačových her.

 Nový 22“ TV panel s LED podsvícením
 HDMI připojení a zvuk ve stereo kvalitě
 SmartContrast v poměru 20 000 000:1


LED monitor Philips 221TE2LSB je vybavený jak VGA vstupem, tak i digitálním vstupem HDMI, zvukem ve stereo kvalitě a uživatelsky přívětivým ovládáním pomocí ikonek citlivě reagujícími na dotek. Celá obsluha monitoru je dokonale intuitivní a umožňuje jednoduše přepínat ze světa internetu do světa televizní zábavy.
Rozlišení monitoru Philips 221TE2LSB je 1920 x 1080 pixelů. LED technologie garantuje dokonale přirozené barvy, SmartContrast v poměru 20 000 000:1 zajišťuje nejbohatší detaily černé barvy. Monitor se zabudovaným TV tunerem nabízí díky funkci SmartImage vždy perfektní kvalitu obrazu, funkce SmartSound pro změnu přináší kvalitní reprodukci zvuku.
S novým HDMI-ready Philips monitorem si může každý uživatel užívat všechny požitky, které multimédia nabízejí.

Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD (TN)
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 21,5“
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Audio: 2 x 3 W
Hmotnost: 4,6 kg
Doporučená min. EU cena 4507 Kč bez DPH


O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 5. 2011 9:54
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.