Philips 202E2SB: elegantní HD monitor za rozumnou cenu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 202E2SB: elegantní HD monitor za rozumnou cenu


Brno, 20. 6. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představuje elegantní HD monitor Philips 202E2SB. Hlavní výhodou modelu je jeho cenová dostupnost v kombinaci s kvalitním technologickým řešením. Displej je na českém i slovenském trhu již k dispozici.

Nový model je elegantním doplňkem každé domácnosti. Je mimořádně tenký a má moderní lesklý povrch. Jeho stylový vzhled doplňují i originální SmartTouch ikonky, které nahrazují při ovládání běžná výčnělková tlačítka. Monitor umí zpracovat jak analogový (VGA) tak i digitální (DVI) signál.
Stejně jako většina nových monitorů Philips, i model 202E2SB splňuje nároky na ekologický provoz a šetrnost k životnímu prostředí. Je vyroben z materiálů šetrných k životnímu prostředí a o jeho efektivitě nejlépe vypovídá certifikace EnergyStar 5.0.


Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1600 x 900 při 60 Hz
Úhlopříčka 20“
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 500 000 : 1
Hmotnost: 3,96 kg
Doporučená min. EU cena 2186 Kč bez DPHO MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 6. 2011 8:38
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.