Philips 201B2CB: mimořádně šetrný monitor do kanceláře | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 201B2CB: mimořádně šetrný monitor do kanceláře


Brno, 28. 4. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila novinku mezi kancelářskými monitory: mimořádně šetrný displej 201B2CB potěší každého, kdo kromě prvotřídního výkonu očekává od monitoru i úsporu nákladů a maximální šetrnost k životnímu prostředí.

Model 201B2CB splňuje podmínky pro certifikaci EPEAT Gold, která garantuje minimální dopad na životní prostředí. Ocenění Symbol Energy Star získal za mimořádnou energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie. Ekologickou novinkou jsou také vypínač ZeroWatt, měkké vypnutí s příkonem 0,1 W a funkce SmartPower s až 50% úsporou energie.
Nový 20palcový monitor značky Philips má ergonomický design s možností nastavení výšky monitoru o 70 mm, který zaručuje ideální polohu při sezení. Displej se dá také otočit nebo sklopit tak, aby uživateli poskytl maximální pohodlí při sledování zobrazovaného obsahu. Funkce SmartImage navíc automaticky optimalizuje ideální zobrazení.
Předností nového modelu 201B2CB jsou také kvalitní zabudované reproduktory, port USB 2.0 umožňující připojit multimediální zařízení plug and play nebo ovládací prvky SmartTouch, které reagují na nejjemnější dotek a nahrazují výčnělková tlačítka.


Přednosti monitoru 201B2CB
Certifikace EPEAT Gold – zaručuje maximální energetickou účinnost a ochranu životního prostředí
Nastavení výšky o 70 mm – základna umožňující měnit náklon, natočení a výšku
HUB se dvěma porty USB 2.0 – jednoduché připojení multimediálního zařízení
Otočná obrazovka s náklonem – mechanismus pro otáčení a sklápění vestavěný do podstavce


Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1600 x 900 při 60 Hz
Úhlopříčka 20“
Spotřeba 19,62 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 500 000 : 1
Hmotnost 5,06 kg
Doporučená min. EU cena 2583 Kč bez DPH


###

O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 4. 2011 11:01
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.