Partnerská setkání AT Computers získala prestižní ocenění | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Partnerská setkání AT Computers získala prestižní ocenění


Ostrava, 17. 1. 2011 – Série partnerských setkání společnosti AT Computers zvítězila v prestižní anketě magazínu ChannelWorld o nejlepší partnerské setkání roku. Samotní návštěvníci všech akcí všech firem vybírali vítěze podle tří základních kritérií – přínos pro partnery, organizace a atmosféra akce.

Cyklus workshopů a přednášek AT Computers přilákal v průběhu uplynulého roku více než 1230 lidí. Program každé z celkem 10 akcí byl koncipován jako tzv. Boží párty (první pololetí) a kabaretní show (druhé pololetí) – akce vždy začala už v průběhu rána a oživila tak i přednášky jednotlivých výrobců nebo zástupců AT Computers. Večery pak zástupcům partnerských společností zpestřila vystoupení a zábavný program. Každá akce obsahovala přes 25 odborných prezentací a řadu výstavek zboží.

„Snažíme se, aby naše setkání vždy nabízela maximum: dokonalé prezentace plné efektivních informací, desítky výstavek produktů k osobnímu seznámení, soutěže a atraktivní nejen večerní, ale celodenní zábavný program. Chceme, aby byla především přátelskou a neformální debatou s přínosem pro všechny zúčastněné. Za ocenění od ChannelWorldu resp. partnerů velmi děkujeme. Již teď finišujeme s přípravou 4 dvoudenních setkání na jaře a 9 akcí v 9 městech před létem,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers.

Druhé místo v anketě portálu ChannelWorld obsadilo „mimozemské“ setkání Eset partnerů v Jánských Lázních.

Více informací na http://channelworld.cz/clanky/top-3-partnerska-setkani-roku-2010-3443.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 1. 2011 11:50
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.