Parker Hannifin vyhlásil nejlepšího distributora roku a nejlepší Parker Store roku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Parker Hannifin vyhlásil nejlepšího distributora roku a nejlepší Parker Store roku


Praha, 16. srpna 2011 – Společnost Parker Hannifin Czech Republic s.r.o. ocenila nejlepšího distributora a nejlepší ParkerStore za uplynulý fiskální rok. Nejlepším distributorem se stala společnost KOMA–Servis, s.r.o. a v hodnocení značkových prodejen si nejlépe vedl liberecký ParkerStore firmy CHVALIS s.r.o.

Nejlepší distributor roku byl zvolen na základě největšího meziročního nárůstu obratu za uplynulý fiskální rok a to jak procentuelně tak i v absolutních číslech. O nejlepší prodejně ParkerStore se rozhodovalo na základě splnění požadavků jak na vlastní ParkerStore, tak i na servisní středisko. Hodnotilo se i s ohledem na celkový projekt vybudování ParkerStoru. V případě ParkerStore CHVALIS šlo o největší investici do prodejny ParkerStore v uplynulém roce.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo v rámci tradičního Setkání s distributory společnosti Parker Hannifin Czech Republic. Letošní setkání se uskutečnilo na konci června, v krásném prostředí nově zrekonstruovaného Hotelu Sladovna v Černé Hoře.


###


O společnosti Parker Hannifin
Díky ročnímu obratu přes 12 miliard USD je společnost Parker Hannifin mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Společnost zaměstnává přes 58 000 zaměstnanců ve 47 zemích po celém světě. Firma Parker již 55 let každoročně navyšuje počet dividend, které vyplácí svým akcionářům. To společnost řadí mezi top 5 společností, jež vykazují nejdelší růst dividend podle S&P 500 indexu. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti http://www.parker.com, nebo stránky http://www.phstock.com.

Firma je technologicky členěna do několika skupin: hydraulika, automatizace, filtrace, šroubení, těsnění, chlazení a klimatizace, letectví a kosmonautika a přístrojová technika. Do České republiky Parker vstoupil v roce 1991 jako do první země bývalého východního bloku. Nejprve byla zřízena kancelář pro podporu prodeje a vytvoření prodejní sítě, v roce 1993 Parker Hannifin započal i výrobní spolupráci s českými firmami. První výrobní závod uvedla společnost do provozu v roce 1994 se sedmi pracovníky v Sadské u Nymburka. Od roku 1999 zde pracuje 400 zaměstnanců v novém závodě. Podobně započala v roce 1996 i výroba v Chomutově s dnešními téměř 750 pracovníky.
Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Czech Republic s.r.o. má sídlo v Praze. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Praze, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů (certifikovaní distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore).
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.parker.cz, pro investory jsou další informace k dispozici na www.phstock.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 8. 2011 8:20
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.