PARÁDA Shopping přichází do Hodonína | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


PARÁDA Shopping přichází do Hodonína


V těchto dnech začíná v Hodoníně na Velkomoravské ulici, mezi prodejnou Hypernova a obchodním centrem Cukrovar, výstavba nákupního parku PARÁDA Shopping. Po svém dokončení na jaře příštího roku nabídne nejen obyvatelům Hodonína a okolních obcí přibližně 4.000 m2 obchodních ploch. Jednopodlažní budova se bude skládat z 9 maloobchodních jednotek, které všechny budou snadno přístupné z parkoviště. Zákazníci zde naleznou 128 parkovacích míst, z toho 8 rozšířených pro postižené občany.

„Je rozumné rozšířit stávající oblast s vysokým zastoupením potravinových řetězců o obchody, které místním nabídnou také jiný sortiment zboží, ať již je to textil, obuv, elektrospotřebiče či třeba hračky. Prodejny budou velmi přehledně uspořádány a jednoduše dostupné. Navíc jsou do projekčních prací zapojeny místní firmy a jejich znalosti a zkušenosti využijeme také při samotné výstavbě.“ potvrdil Libor Urbánek, oblastní ředitel pro Moravu.

Nakupující tak zaujme zejména rozsáhlá nabídka specializované prodejny domácích spotřebičů a elektroniky, obchodu se sportovními oděvy a potřebami, široký sortiment zboží zaměřeného na módu. Naleznou zde ale také další obchůdky, jako např. hračky pro děti, potřeby pro domácnost nebo drogerii a kosmetiku. Budoucí nájemci, jak mezinárodní značky, tak i místní podnikatelé, zaměstnají až 40 pracovníků a hlavně - do Hodonína se již velmi těší!
Developerem je společnost Lordship, generálním dodavatelem stavby byla vybrána ve výběrovém řízení společnost GEMO Olomouc, spol. s r.o..

Hodonín není zdaleka jediným nákupním parkem, který Lordship v roce 2008 otevře. Ještě na jaře příštího roku to bude PARÁDA Shopping v České Lípě, na podzim uvítají své první zákazníky retail parky ve Frýdku-Místku a v Ústí nad Labem a zájem ze strany obchodníků je značný. Jednotky v jednotlivých nákupních parcích jsou v převážné míře připravovány na klíč nájemcům dle jimi dodaných projektů. Po výstavbě celého centra a daných nájemních prostor zajistí Lordship kolaudaci a jednotky předá nájemcům. Retail parky PARÁDA Shopping mají velmi flexibilní dispoziční uspořádání, takže se velikost obchodních prostor může pohybovat od 40 m2 do 1200 m2.

Developerem nákupních parků PARÁDA Shopping je společnost Lordship, která má rozsáhlé a dlouholeté zkušenosti v oblasti nemovitostí. Aktivity skupiny Lordship se zaznamenávají již od roku 1989, kdy započala svou developerskou činnost ve Velké Británii. V důsledku transformace ve střední Evropě byla roku 1991 založena společnost Lordship s hlavním sídlem v Praze. Společnost se zabývá především výstavbou a investicemi do nemovitostí v kancelářském, obchodním a rezidenčním sektoru, popřípadě správou vlastních nemovitostí. V roce 1997 byla otevřena také kancelář v Brně, později v roce 2004 v Bratislavě a Kyjevě na Ukrajině.

Společnost Lordship dokončila přes třicet projektů, se kterými byli spokojeni jak nájemci jako uživatelé, tak i veřejnost, která pak služeb nájemců využívá.
Věříme, že projekt PARÁDA Shopping v Hodoníně přibude do řady úspěšných projektů, které jsou jak přínosem pro dané místo po stránce architektonické, tak pro místní obyvatele po stránce funkční.Kontakt:

Kateřina Moresová
Retail Development Manager
shop@paradashopping.cz
257 530 071


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 1. 2008 16:42
Kategorie: Reality
Název zdroje: LORDSHIP, a.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Aktivity skupiny Lordship se zaznamenávají již od roku 1989, kdy započala svou developerskou činnost ve Velké Británii. V důsledku transformace ve střední Evropě byla roku 1991 založena společnost Lordship Estates s hlavním sídlem v Praze. Společnost se zabývá především výstavbou a investicemi do nemovitostí v kancelářském, obchodním a rezidenčním sektoru, popřípadě správou vlastních nemovitostí. V roce 1997 byla otevřena také pobočka v druhém největším městě ČR, v Brně, později v roce 2004 v Bratislavě a Kyjevě na Ukrajině.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.