PARÁDA Shopping bude v České Lípě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


PARÁDA Shopping bude v České Lípě


Na ulici Děčínská, v bývalém areálu RONDASS, se v poslední době rychlým tempem rozrůstá nový nákupní park PARÁDA Shopping. V přízemní budově bude umístěno 11 obchodů, z nichž největší bude prodejna potravin Spar s prodejní plochu přibližně 1200 m2. Lokalita nákupního parku se vyznačuje dobrou dopravní dostupností. Pro návštěvu mohou zákazníci zvolit městskou hromadnou dopravu a příměstské linky nebo se dopravit automobilem. Všechny prodejny budou snadno přístupné z přilehlého parkoviště, které zákazníkům nabídne 223 míst a k tomu 12 rozšířených pro postižené občany.

Dokončení se plánuje na jaro letošního roku a nejen obyvatelé České Lípy a okolních obcí se mohou těšit na více než 6000 m2 obchodních ploch. Kromě zmíněné prodejny potravin Spar mohou nakupující využít rozsáhlé nabídky specializované prodejny domácích spotřebičů a elektroniky, obchodů se sportovními oděvy a potřebami, hračkami, obuví a módou.

Developerem je společnost Lordship, a.s. a Česká Lípa bude prvním nákupním parkem, který Lordship na jaře 2008 otevře. Hned bude následovat PARÁDA Shopping v Hodoníně, kde již byla zahájena výstavba a otevření se plánuje na přelomu května a června letošního roku. V přípravě jsou již další retail parky, a to ve Frýdku-Místku a v Ústí nad Labem, které budou umístěny v blízkosti již stávajících hypermarketů a které své první zákazníky uvítají v druhé polovině roku 2008.

Martin Pilka, Joint Managing Director společnosti Lordship, a.s. říká: „Máme radost z toho, když lidé, pro které budujeme naše stavby, jsou spokojení. Naší snahou je rozšířit možnosti a pohodlí nákupu pro místní obyvatele a obohatit výběr obchodů a služeb ve vybraných městech o značky, které tam ještě nejsou zastoupeny. Těšíme se na slavnostní otevření prvních obchodních center.“

Maloobchodní jednotky v nákupních parcích jsou v převážné míře připravovány na klíč nájemcům dle jimi dodaných projektů. Po výstavbě celého centra a daných nájemních prostor zajistí Lordship kolaudaci a jednotky předá nájemcům. Retail parky PARÁDA Shopping mají velmi flexibilní dispoziční uspořádání, takže se velikost obchodních prostor může pohybovat od 40 m2 do 1200 m2.

Developerem nákupních parků PARÁDA Shopping je společnost Lordship, a.s., která má rozsáhlé a dlouholeté zkušenosti v oblasti nemovitostí. Aktivity skupiny Lordship se zaznamenávají již od roku 1989, kdy započala svou developerskou činnost ve Velké Británii. V důsledku transformace ve střední Evropě byla roku 1991 založena společnost Lordship s hlavním sídlem v Praze. Společnost se zabývá především výstavbou a investicemi do nemovitostí v kancelářském, obchodním a rezidenčním sektoru, popřípadě správou vlastních nemovitostí. V roce 1997 byla otevřena také kancelář v Brně, později v roce 2004 v Bratislavě a Kyjevě na Ukrajině.
Společnost Lordship dokončila přes třicet projektů, se kterými byli spokojeni jak nájemci jako uživatelé, tak i veřejnost, která pak služeb nájemců využívá.Kontakt:

Kateřina Moresová
Retail Development Manager
katerina.moresova@lordship.eu
257 530 071


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 1. 2008 9:55
Kategorie: Reality
Název zdroje: LORDSHIP, a.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Aktivity skupiny Lordship se zaznamenávají již od roku 1989, kdy započala svou developerskou činnost ve Velké Británii. V důsledku transformace ve střední Evropě byla roku 1991 založena společnost Lordship Estates s hlavním sídlem v Praze. Společnost se zabývá především výstavbou a investicemi do nemovitostí v kancelářském, obchodním a rezidenčním sektoru, popřípadě správou vlastních nemovitostí. V roce 1997 byla otevřena také pobočka v druhém největším městě ČR, v Brně, později v roce 2004 v Bratislavě a Kyjevě na Ukrajině.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.