Oslavte příchod Nového roku v Dětenicích | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Oslavte příchod Nového roku v Dětenicích


Přemýšlíte, kde budete slavit Silvestr, ale nápady na místo oslavy se nehrnou? Nezůstávejte doma a přivítejte Nový rok netradičním způsobem – v honosném stylu na zámku či ve středověké krčmě v Zámeckém resortu Dětenice, kde na vás po celý večer čeká pestrý program.

Velkolepá oslava začíná 31. prosince v 19. hodin a jistě se máte na co těšit. U bran zámku Dětenice vás přivítají halapartníci a celá příjezdová cesta bude lemována loučemi. Romantický večer umocní trubači před zámkem a přípitek ve vstupní hale. K poslechu a tanci po celý večer bude hrát hudba a čeká vás i pestrý historický program s dobovými tanci, rytířskými souboji a kejklíři mezi nimiž nechybí polykač ohně či kouzelník. „Silvestrovskou oslavu na zámku jsme pojali honosně. Během večera bude personál v dobových kostýmech servírovat gurmánské speciality,“ uvedl Petr Jindrák, ředitel Zámeckého resortu Dětenice.
Kdo chce slavit spíše ve středověkém duchu, pro toho je připraven program plný šermířských soubojů, vystoupení fakírů chrlících oheň, břišních tanečnic, žebráků a dalších ve středověké krčmě. Stoly se budou prohýbat pod tíhou jídla a pití. Vše bude zakončeno půlnočním ohňostrojem v zámeckém parku. Silvestrovská noc se potáhne až do ranních hodin a předpokládaný konec bude ve 2.00 ráno.
Přenocovat můžete v unikátním Středověkém hotelu či v hotelu Rustikal.
Přivítejte Nový rok v Dětenicích!

Kontakt:

Zámecký resort Dětenice
info@detenice.cz
www.detenice.cz
602 728 422
493 596 132


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 12. 2011 12:37
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Zámecký resort Dětenice (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.