Ortlieb představuje novinky pro letošní cyklistickou sezonu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ortlieb představuje novinky pro letošní cyklistickou sezonu


(Uherský Brod, 4. 4. 2011) – Německá společnost Ortlieb, jejíž stoprocentně nepromokavé a prachuvzdorné outdoorové vybavení na kolo, do přírody i do města zastupuje v České republice uherskobrodská společnost AZUB Bike, přichází na trh s několika novinkami pro letošní jaro a léto.

První novinku ocení hlavně ti, kteří využívají své kolo denně na cestu do práce. Právě pro ně byl vyvinut speciální systém pro upevňování tašek a brašen na kolo, jenž dostal označení QL3. Hlavním pozitivem a přínosem tohoto tříbodového upínacího systému je fakt, že zůstává stále připevněn na rámu kola, a taška či brašna se do něj jednoduše zacvakne. Na samotné tašce nebo brašně tak zůstane pouze nezbytné minimum připínáků, a tak je zavazadlo lehčí. Navíc z něj nevyčnívají žádné úchyty, takže se příjemně nosí přes rameno a vůbec nevypadá jako taška na kolo. Systém QL3 je v současnosti použit na brašnách s označením Ortlieb Downtown a Ortlieb Office Bag.
Další novinkou je řada vodotěsných předních a zadních brašen pojmenovaných Front Roller City a Back Roller City. Ačkoliv jejich název odkazuje k použití na městských stezkách, díky jejich nízké hmotnosti a praktickému vodotěsnému rolovacímu zavírání, které zaručuje naprostou ochranu proti vodě, je oceníte i při dlouhých cyklistických výpravách. Odolnost brašen zvyšují zpevněné rohy a 3D svařování jednotlivých panelů brašny. Praktičnost brašen zvyšují i velké reflexní plochy.
Všechny výrobky značky Ortlieb lze zakoupit prostřednictvím webu www.azub.cz nebo některého z obchodních partnerů společnosti AZUB Bike. Výrobce garantuje na všechny svoje produkty záruku 5 let.


O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 4. 2011 10:30
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.