Olympia chystá módní víkend plný jarních trendů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Olympia chystá módní víkend plný jarních trendů


Na pravidelnou módní show Olympia Fashion Weekend se v březnu sjede česká fashion elita. Zcela nový koncept této módní show chce do brněnské Olympie přinést závan velké módy a atmosféru nejlepších přehlídkových mol.

Olympia Fashion Weekend proběhne o víkendu 10. až 11. března, jako každý rok představí módní trendy na jaro z kolekcí jejich nájemců. Tentokrát však ve zcela novém kabátě.

„Rozhodli jsme se změnit koncept přehlídek, chceme do Brna přivést českou modelingovou špičku a nejlepší českou fashion choreografku a jednu z top stylistek,“ říká Leoš Pajer z managementu centra Olympia. Na molo tak vystoupí modelové a modelky ELITE PRAGUE a styling přehlídek vytvoří Baronka Oboznenko, která jako supervizor stylingu spolupracovala na Bratislavském Fashion Weeku a je hlavní stylistkou například Moniky Bagárové nebo nového klipu indie rockové skupiny Sunshine.

Celou show doplní vystoupení tanečníků pod taktovkou přední české choreografky Jany Burkiewiczové, hlavní choreografky takových podniků jako je Prague Fashion Week 2011, Design Blok 2010 i 2011, Styl a Kabo nebo Elite Model Look 2011. Jana Burkiewiczová připravila také choreografii několika českých muzikálů, například titulů Marná lásky snaha nebo Quasimodo, kdysi se pro lásku umíralo. Pravidelně spolupracuje také s předními českými návrhářkami, připravila autorskou přehlídku pro Denisu Novou, Liběnu Rochovou nebo Kláru Nademlýnskou.

Přehlídky se budou konat v sobotu a neděli každou celou hodinu v šesti pravidelných blocích od 13 do 18 hodin. Mikrofonu se chopí oblíbený herec Saša Rašilov.
Kontakt:

Adriana Zámečníková
zamecnikova@transparent.cz
www.olympia-centrum.cz
777270782


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 3. 2012 10:10
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Olympia Brno (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Nákupní a zábavní centrum
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.