OKIN GROUP expanduje na rumunský trh | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


OKIN GROUP expanduje na rumunský trh


Česká společnost OKIN GROUP specializující se na poskytování podpůrných služeb pro podniky pokračuje v další expanzi a otevírá svou pobočku v Rumunsku. Vstupem na rumunský trh navazuje společnost na téměř tříleté působení na sousedním bulharském trhu. Své služby bude nabízet především v rámci správy a údržby administrativních budov, průmyslových areálů i v síťových zakázkách.

Vstup OKIN GROUP do Rumunska se tak děje v souladu s dlouhodobou strategií společnosti, v jejímž rámci vzniká regionální obchodní cluster. Novou pobočku se sídlem v Bukurešti povede Martin Šmíd, který tak bude zastávat pozici Country Manager Bulgaria & Romania. „Naším cílem je stát se předním poskytovatelem na trhu integrovaného facility managementu ve střední a východní Evropě. Otevření rumunské pobočky je dalším logickým krokem v naší expanzi, při které využijeme zkušeností načerpaných během našeho působení v Bulharsku. Navíc, na obou trzích působí řada stávajících i potenciálních klientů, pro něž může poskytování služeb jedním dodavatelem přinést celou řadu výhod. Právě na tyto společnosti se z počátku primárně zaměříme,“ uvádí Martin Šmíd.

Po zkušenostech z bulharského trhu se chce společnost i v Rumunsku zaměřit pod značkou OKIN FACILITY zejména na poskytování služeb v oblasti integrovaného facility managementu mezinárodním společnostem, které hledají zodpovědného regionálního partnera. Jedná se především o správu a údržbu administrativních budov, průmyslových areálů nebo síťových zakázek.

„Naší výhodou při vstupu na nový trh je znalost prostředí i schopnost vypořádat se s odlišnou legislativou. Díky efektivní vzájemné spolupráci a výměně zkušeností mezi jednotlivými pobočkami se nám toto bez problémů daří,“ uzavírá Šmíd.


V Praze 19. května 2011Kontakt:

Jiří Kaňa
Account Executive
jiri.kana@stance.cz
www.stance.cz
+420 721 331 593
+420 224 810 809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 5. 2011 11:55
Kategorie: Reality
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.