OKIN BPO inovuje logo a spouští nový web | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


OKIN BPO inovuje logo a spouští nový web


OKIN OUTSOURCING mění svůj název na OKIN BPO. Business Process Outsourcing (BPO) znamená pro OKIN kompletní převzetí a zpracování konkrétního firemního procesu. Jeho cílem je pak především zvýšení rychlosti realizace procesu a zvýšení kvality výstupních dat, což ve svém důsledku vede k úspoře nákladů na straně zákazníka. OKIN BPO také přichází s pojmenováním svých výhod jako je kompetence v oboru, důvěra klientů a péče o ně. Spolu s představením nového loga společnost také spustila inovovanou webovou prezentaci.

Důvodem pro změnu názvu firmy tak byla snaha o jasné definování aktivit společnosti a jasné zviditelnění oboru podnikání, na nějž se společnost specializuje. „Využití odborného dodavatele na zpracování procesů, které je možné vyvést mimo firmu, znamená pro každou firmu vyšší efektivnost opakujících se operací, zrychlení odezvy a zvýšení kvality zpracovaných dat. To vše firmám umožňuje více se koncentrovat na vlastní „core business,“ uvádí výkonný ředitel OKIN BPO Radomír Sabela a dodává: „Chceme být klientům co nejblíže a být pro ně seriózním partnerem. Nový slogan Competence. Confidence. Care. přesně vystihuje naši firemní kulturu i závazek vůči klientům. Od nás mohou vždy očekávat profesionální řešení podle jejich individuálních požadavků.“

OKIN BPO současně spustil i inovované webové stránky s přehlednější strukturou na adrese www.okinbpo.com. Moderní vzhled umožňuje lepší orientaci v informacích o společnosti, v poskytovaných službách a v neposlední řadě i v oblasti zaměstnání. „Naším cílem bylo vytvořit takový web, který je přehledný a upozorní na naši schopnost pomáhat firmám být konkurenceschopnější ve svém oboru podnikání,“ dodává Radomír Sabela.Kontakt:

Jiří Kaňa
Account Executive
jiri.kana@stance.cz
www.stance.cz
+420-721-331-593
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 2. 2012 10:04
Kategorie: Finance
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.