Oblíbenost společnosti AT Computers u zákazníků roste | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Oblíbenost společnosti AT Computers u zákazníků roste


AT Computers absolutním vítězem ankety Český IT distributor roku 2011, na Slovensku druhá Ostrava, 1. 2. 2012 – Společnost AT Computers se stala poprvé vítězem ankety Český IT distributor roku v absolutní kategorii. Velkým úspěchem je i druhé místo ve stejné anketě na Slovensku. AT Computers získala v české části ankety, kterou každoročně vyhlašuje vydavatelství DCD Publishing a Reseller Magazine, celkem 2574 bodů.

„Tyto výsledky nás neuvěřitelně těší. Děkujeme všem našim partnerům, kteří nám v Čechách i na Slovensku dali svůj hlas. Nesmírně si vážíme jejich důvěry a i v tomto roce se budeme snažit vyslyšet jejich přání, aby byli s našimi službami maximálně spokojeni,“ zhodnotil výsledky ankety Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Anketa Český a Slovenský IT distributor roku už tradičně začíná v září příslušného roku a hlasovat v ní mohou všichni zákazníci a partneři distribučních společností v Čechách a na Slovensku. Výsledky jsou následně oznámeny začátkem nového roku. Vítěz absolutní kategorie získává oprávnění používat označení a logo ankety.
O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 2. 2012 21:10
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.