Obchodní oddělení Tech Data nově pracuje až do osmi večer | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Obchodní oddělení Tech Data nově pracuje až do osmi večer


• Společnost prodloužila pracovní dobu svého obchodního oddělení. • Při objednání do osmi večer dodává zboží hned druhý den. • Jako jediný distributor navíc nabízí osobní odběr zboží ještě ten samý den. Praha, 16. 3. 2011 – Tech Data Distribution rozšířila pracovní dobu svého obchodního oddělení. To bude nově pracovat denně o dvě hodiny déle – až do 20:00 (v pátek do 19:00). Hlavním důvodem je přizpůsobení se časové hranici, do které je možné objednat zboží s dodáním následující den. Tato hranice je už dlouhou dobu stejná a to 20:00.

Prodloužení pracovní doby, ke kterému se běžně přistupuje v prodejní sezóně, si klade za cíl zvýšit flexibilitu vyřízení objednávek. Přímo navazuje i na další logistické služby nabízené společností. Mezi ně bezesporu patří možnost dodání zboží v den objednání formou osobního odběru v Praze, při splnění podmínky objednání do 12:00. Zboží je následně v speciálním režimu připraveno k odběru na výdejním místě dopravce v Praze na Bohdalci. Tuto hojně využívanou službu nabízí Tech Data jako jediný z velkých distributorů.

„Chceme vycházet našim obchodním partnerům maximálně vstříc, protože dobře víme, že jejich zákazníci kladou stále větší důraz na operativnost všech služeb i rychlost dodání. I proto jsme rozšířili pracovní dobu našeho obchodního oddělení. Zkrátka a dobře – jsme svým obchodním partnerům k dispozici prakticky neustále,“ říká generální ředitel Tech Data Distributon Tomáš Cígler.


Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.


O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.com

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 3. 2011 10:52
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.