O tradiční setkání AT Computers byl opět velký zájem, přišlo 1233 účastníků | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


O tradiční setkání AT Computers byl opět velký zájem, přišlo 1233 účastníků


Ostrava, 24. 11. 2010 – AT Computers uspořádala od začátku září šest setkání obchodníků a product managerů společnosti se svými obchodními partnery z řad resellerů a vendorů. Cyklus workshopů, přednášek v duchu kabaretní show přilákal v průběhu uplynulých tří měsíců 1233 lidí (z toho 764 unikátních resellerů - firem).

Tradiční podzimní setkání AT Computers se svými resellery a vendory letos neslo podtitul AT Computers Cabaret Show. Program každé ze šesti akcí byl koncipován jako okázalá kabaretní show, jež začala už v průběhu dopoledne a oživila tak i přednášky jednotlivých vendorů nebo zástupců AT Computers. Večery pak zástupcům partnerských společností zpestřila velkolepá vystoupení a zábavný program. Každé akce obsahovala přes 25 odborných prezentací a řadu výstavek zboží.

„Pořádáme setkání v podobném rozsahu už osmý rok a velmi nás těší, že je o ně mezi vendory i resellery stále zájem. Bereme podzimní workshopy jako skvělou příležitost, jak se dozvědět o nejnovějších produktech i trendech, pobavit se, ale především diskutovat tváří v tvář se svými obchodními partnery a zjistit, co je trápí a jaké jsou jejich představy o naší vzájemné spolupráci,“ říká marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke.

Projekt AT Computers Cabaret Show odstartoval na začátku září v hotelu Jezerka, poslední zastávkou bylo setkání ve slovenské Podbanské.

„Snažíme se, aby naše setkání nebyla jen čistě obchodní a oficiální záležitostí, ale aby partnery zároveň bavila,“ doplňuje Martin Wanke, který akce zároveň moderoval.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 11. 2010 15:09
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.