Novinka v kreativním světě – interaktivní DVD pro děti a jejich rodiče | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novinka v kreativním světě – interaktivní DVD pro děti a jejich rodiče


Najít pro děti činnost, která je bude bavit, bývá někdy nadlidským úkolem. Společnost Golden-Secret se do tohoto úkolu pustila naplno a do kreativního světa přináší novinku v podobě interaktivních DVD s video návody na řadu kreativních činností. DVD představují netradiční zábavu pro všechny děti a jejich rodiče. Zejména děti se díky video návodům mohou naučit mnoho potřebných dovedností a dokonce i zlepšit své výkony ve škole.

Návody na kreativní činnosti jsou často nepřehledné a pro děti velmi složité. Takže se děti kreativní činnosti spíše vyhýbají. Tento problém interaktivní DVD od Golden-Secret překonávají. Na DVD se vyskytují podrobné video návody, které vznikly ve spolupráci s pedagogy a psychology. Dětskému vnímání bylo přizpůsobeno tempo, rytmus, vizuální prostředí i délka klipů. Kreativním činnostem se tak díky interaktivním DVD mohou věnovat již děti od 6 let. Interaktivní DVD představují ale zábavu pro celou rodinu. Při tvoření se zabaví celá rodina – efektivně tak tráví společné chvíle volného času. DVD se hodí i do zájmových kroužků nebo školních družin.

Na DVD se vyskytují návody na kreativní činnosti - decoupage, quilling nebo japonské origami. Vytvořeno bylo i speciální DVD, které obsahuje 32 video návodů na složení papírových vlaštovek. V nabídce je také DVD s podrobnými video návody na přípravu různých pochoutek a pamlsků. Děti si tak za dozoru rodičů můžou připravit občerstvení na narozeninovou párty nebo překvapit rodinu svým kuchařským uměním.

Kromě smysluplně využitého času představují DVD jedinečnou šanci pro děti - získat řadu důležitých dovedností pro budoucí život. Díky kreativní činnosti se totiž u dětí rozvíjí smysl pro detail a především vůle vydržet u rozdělané práce a dotáhnout jí do úspěšného konce. Tyto vlastnosti se pozitivně promítají také do výkonů dětí a to především ve škole.

Každé DVD obsahuje téměř 4 hodiny video návodů. Cena DVD je 349.00 Kč (včetně postovneho). Pro věrné zákazníky je připraven speciální bolusový program. Po prvním nákupu získává zákazník svůj unikátní registrační kód. Kdokoliv při nákupu s tímto kódem dostává slevu 25 Kč. Také majitel tohoto kódu se dostává na stejnou slevu 25 Kč. Pokud celková suma registrovaných slev dosáhne výše 250 Kč. Majitel kódu si muže požádat o zaslání 1ks jakéhokoliv DVD ze sortimentu na svou adresu v ČR zdarma.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.golden-secret.com
Kontakt:

Magdalena Hándlová
handlova@k-media.cz
www.golden-secret.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 12. 1. 2012 18:23
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Golden-Secret (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.