Nové univerzální adaptéry Fortron NB Lite ve znamení miniaturizace | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nové univerzální adaptéry Fortron NB Lite ve znamení miniaturizace


(Praha/Mönchengladbach 1. února 2010) – Přenášet svůj notebook každý den z místa na místo včetně jeho doplňků bývá pro mnohé užvatele ne příliš elegantní, protože adaptér a jiné doplňky zabírají v tašce při transportu další místo. Společnost FSP Group proto ve spolupráci s jedním z největších českých a slovenských IT distributorů, firmou AT Computers, přináší novou sérii univerzálních adaptérů (65W / 90W) pro notebooky s označením Fortron NB Lite. Jejich hlavní předností je miniaturizace – tyto adaptéry jsou malé a lehké, takže je lze velmi snadno přenášet, a jsou tedy vhodným doplňkem na cesty. Na českém a slovenském trhu se objeví v průběhu února.

Série adaptérů NB Lite představuje se svou šířkou 16,5 mm a váhou kolem 270 g poloviční velikost a váhu oproti standardním notebookovým adaptérům (standardní 65W adaptér váží kolem 660 g). Oba modely NB Lite 90 a NB Lite 65 jsou přitom certifikovány pro Energy Star V a CEC Level V, díky čemuž zaručují konstantní efektivitu nad úrovní 87 % a nízkou spotřebu ve standby modu - méně než 0,5 W. Díky tomu šetří uživatelům peníze za spotřebovanou elektřinu.

„Adaptéry NB Lite jsou ideální pro uživatele, kterým je nepříjemné nosit standardní notebookový adaptér stále se svým počítačem,“ vysvětluje Martin Hlobil, produktový manažer značky Fortron ve firmě AT Computers. „NB Lite jsou malé, lehké a ve srovnání s běžnými adaptéry skutečně velmi elegantně přenosné. Uživatelé si tak mohou ponechat svůj velký původní adaptér v kanceláři a na cesty využít tyto malé adaptéry Fortron NB Lite.“

Adaptéry NB Lite jsou dodávané s devíti konektory pro maximální kompatibilitu se širokou škálou notebooků včetně značek Asus, IBM, Dell, Acer, Toshiba, Sony, HP a dalších. V balení je k adaptéru přiložen i cestovní obal pro jeho ochranu před poškozením a ztrátou doplňků.

Základní parametry:
Tenký, lehký a atraktivní design (16,5 mm tenký).
NB Lite 90 váží 270 g, NB Lite 65 pouze 200 g.
Energy Star a CEC Level V.
Efektivita nad 87 %.
Spotřeba v standby méně než 0,5 W.O FSP Group a značce Fortron
Produkty značky Fortron vyráběné firmou FSP Group distribuují v České republice
AT Computers, 100mega a PARTIS. Více informací najdete na www.fsplifestyle.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 2. 2010 15:18
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.