Nově spuštěný portál HyperKupóny.cz nabízí zákazníkům slevy bez omezení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nově spuštěný portál HyperKupóny.cz nabízí zákazníkům slevy bez omezení


Společnost HyperMedia, přední provozovatel online médií, spustila nový slevový portál HyperKupóny.cz. Na rozdíl od běžných slevových serverů si zde zákazníci nekupují konkrétní zlevněné zboží a služby, ale slevové kupóny s možností uplatnit je bez omezení. Sleva se tak nevztahuje na jeden nabízený produkt, ale na všechno zboží či služby dle výběru zákazníka. Zadavatelé za služby portálu navíc neplatí žádnou provizi.

Portál HyperKupóny.cz je specializovaný web, na němž si mohou uživatelé za malý poplatek zakoupit kupóny opravňující k čerpání slev na různé produkty či služby. Za zakoupený kupón tak zákazník získá garantovanou slevu na zboží či služby přesně podle jeho požadavků. Sleva se odečte z celkové utracené částky v plné výši. Díky tomu se odlišuje od klasických slevových serverů, které poskytují slevu pouze na konkrétní produkty a služby.

„Velkou výhodou slevových kupónů je jejich větší flexibilita. Za malý poplatek zákazníci získají výhodnou slevu na zboží či služby zadavatele v téměř libovolném množství či rozsahu,“ sdělil Radim Holý, obchodní manažer portálu HyperKupóny.cz. „Kromě Prahy nabízí portál HyperKupóny.cz slevy v celkem devíti velkých městech, přičemž jejich počet stále roste. Rádi bychom s touto službou v budoucnu expandovali také na zahraniční trhy,“ doplnil Holý.

Systém prodeje slevových kupónů je díky své variabilitě výhodný rovněž pro zadavatele slev. Ti portálu neplatí žádnou provizi z ceny prodaných služeb. Provizi totiž nahrazuje cena slevového kupónu, za kterou jej portál HyperKupóny.cz zákazníkům nabízí. Díky tomuto systému zcela odpadají jakékoli finanční toky mezi provozovatelem portálu a firemními klienty, protože cenu po slevě platí zákazník přímo na místě.

„Ačkoli je portál HyperKupóny.cz v provozu jen chvíli, již nyní na něm zákazníci najdou široký výběr nejrůznějších slev. Portál vhodně doplňuje nabídku našich stávajících slevových serverů. V blízké budoucnosti chystáme také mobilní verzi portálu pro systém Android a telefony iPhone,“ dodal Radim Holý ze společnosti HyperMedia, která portál HyperKupóny.cz provozuje.
Kontakt:

Petr Lesenský
LESENSKY.CZ
info@lesensky.cz
www.lesensky.cz
+420 777 942 701


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 3. 2012 22:37
Kategorie: Finance
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.