Nová řada neviditelných reproduktorů Amina – Amina iQ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová řada neviditelných reproduktorů Amina – Amina iQ


STÁHNOUT Tisková zpráva Amina iQ.pdf (maximální velikost 0,5 MB)

Společnost Amina, lídr na trhu neviditelných reproduktorů spouští novou řadu Amina iQ. Ta navazuje na úspěšnou hlavní řadu Evolution a za využití Opti-Damping a Opti-Drive technologií produkuje křišťálově čistý zvuk bez viditelných konstrukčních prvků.

Reproduktory značky Amina jsou určené pro zabudování do zdi a po nainstalování jsou zcela neviditelné. Nenarušují tak interiér a dají se tedy umístit do novostaveb i historických objektů. Reproduktory se dají zakrýt libovolným materiálem – omítkou, tapetou, Corianem, kůží nebo dřevěným obložením.
Reproduktory řady iQ se vyznačují mimořádně příznivou cenou, vysokou spolehlivostí a kvalitou zvuku. Díky všesměrové vyzařovací charakteristice se dají použít i v akusticky náročných prostředích jako jsou sauny, koupelny či prostory u bazénu. Mohou být využity jak pro domácí kino, tak pro hudbu na pozadí v jednotlivých místnostech. Řada iQ obsahuje dva modely, iQ1 a iQ3, které se liší výkonem (15/30 W).
Pro instalaci reproduktorů řady iQ jsou k dispozici také instalační krabice do zdí. BackboxCV300 je určena pro instalaci do dutých stěn a stropů. BackboxSW300 pak slouží k umístění do pevných stěn.
Výhradním distributorem reproduktorů značky Amina v České republice je společnost YATUN s.r.o. Pokud byste měli zájem o zapůjčení produktu pro recenzi, neváhejte nás kontaktovat.
Kontakt:

Martin Wokoun
ředitel
martin.wokoun@yatun.cz
www.yatun.cz
737513890
222364491


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 10. 2013 11:23
Kategorie: Reality
Název zdroje: YATUN, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Firma YATUN, s.r.o. se zaměřuje na vývoj a dodávky řešení pro příjemné a pohodlné ovládání domu. Naším cílem je maximálně intuitivní rozhraní.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.