Nová příležitost pro partnery AT Computers: Mobilní telefony | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová příležitost pro partnery AT Computers: Mobilní telefony


Ostrava, 20. 7. 2010 – Společnost AT Computers, jeden z největších distributorů IT v České republice a na Slovensku, rozšiřuje svoje portfolio o nový segment mobilních telefonů. Do nabídky společnosti byly již zařazeny desítky nejnovějších modelů mobilních telefonů od světových výrobců Nokia a Samsung.

Distribuční kontrakty na mobilní telefony otvírají pro AT Computers a její obchodní partnery nové příležitosti. Díky rozšíření nabídky o tento atraktivní a dnes tolik žádaný sortiment může nyní AT Computers nabídnout svým zákazníkům novou příležitost v jejich byznysu. Reselleři navíc snadno a pohodlně nakoupí vše potřebné na jenom místě - přes e-shop www.atcomp.cz nebo u obchodníků AT Computers. Celková šíře záběru produktů v nabídce společnosti totiž sahá od standardních IT produktů, jako jsou počítače, notebooky, hardware a software, přes množství produktů z oblasti networkingu a storage, spotřební elektroniku a nově až po mobilní telefony.

„Nová distribuce mobilních telefonů představuje obrovský rozvojový potenciál jak pro AT Computers, tak i pro naše partnery a zákazníky. Těší nás, že jim můžeme hned od počátku nabídnout množství kvalitních produktů od předních světových výrobců, jako je Nokia a Samsung,“ komentoval zařazení mobilních telefonů do nabídky AT Computers marketingový ředitel společnosti Martin Wanke.
O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 7. 2010 11:43
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.