Nová linie reproduktorů Sweex Arena: Trendy vzhled, úžasný zvuk | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová linie reproduktorů Sweex Arena: Trendy vzhled, úžasný zvuk


Brno/Delft, 7. prosince 2010 – Varujeme vás, vaši sousedé nemusí být nadšeni z nové Sweex Arena Speaker série. Zvuk je skutečně tak silný, že projde i silnými stěnami, takže si i sousedé mohou dokonale vychutnávat vaši oblíbenou hudbu. Nová série je dostupná v 2.0 a 2.1 provedení.

Obě série poskytují vynikající kvalitu zvuku. Ovládat hlasitost můžete navíc na dálku pomocí kabelového ovládání (180 cm dlouhý kabel), anebo pokud si chcete vaši hudbu užívat sami, můžete k reproduktorům připojit sluchátka.
Reproduktory série Sweex Arena lze připojit jak k vašemu počítači, tak k televizi, přenosnému přehrávači či k herní konzole. Stanou se tak nedílnou součástí vašeho domova. Obě verze jsou k dispozici ve třech barevných provedeních – černo-stříbrném, černo-červeném a bílo-stříbrném.
Reproduktory jsou napájené standardně ze sítě. Sweex Arena 2.0 Speaker Set a i Sweex Arena 2.1 Speaker System jsou kompatibilní s operačními systémy MS Windows XP, Vista, Windows 7 a Apple Mac OSX.
Výrobce poskytuje na produkty standardní dvouletou záruku, kterou si však po online registraci můžete automaticky prodloužit o dalších 10 let. Více informací o záruce na Sweex.com/12yearwarranty.
Obě soustavy reproduktorů budou na trhu k dispozici za pár dní a doporučené koncové ceny jsou pro Sweex Arena 2.0 Speaker Set 465 Kč a pro Sweex Arena 2.1 Speaker System 1069 Kč.

Obrázky:
The Sweex Arena 2.0 Speaker Set Black/Silver (SP300)
The Sweex Arena 2.0 Speaker Set Black/Red (SP301)
The Sweex Arena 2.0 Speaker Set White/Silver (SP303)
The Sweex Arena 2.1 Speaker System Black/Silver (SP310)
The Sweex Arena 2.1 Speaker System Black/Red (SP311)
The Sweex Arena 2.1 Speaker System White/Silver (SP313)

Sweex byl založen v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem lifestylové elektroniky a IT doplňků a jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti začínají postupně zahrnovat celou Evropu a jeho výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských Emirátech. Většina produktů Sweex jsou pokryty standardní 2letou zárukou, která však může být prodloužena o dalších 10 let po registraci. Distributorem produktů Sweex jsou v České republice AT computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou Agem. Více informací o společnosti naleznete na www.sweex.com.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 12. 2010 10:26
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.