Nová generace routerů Sweex: Skvělý design, vynikající funkčnost | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová generace routerů Sweex: Skvělý design, vynikající funkčnost


Delft/Brno, 31. 5. 2011 – Sweex představuje novou generaci svých routerů Sweex Wireless 300N a Sweex Wireless 150N, které nabízí kromě moderního designu i vynikající funkčnost. Nové routery jsou součástí konceptu Connected Home, který je zaměřen na uživatelsky přívětivé technologie.

Sweex Wireless 300N Router a 150N Router jsou vybaveny nejmodernější technologií. Jejich přenosové rychlosti jsou až 300 MB/s (model 300N) a 150 MB/s (model 150N). Jsou vhodné pro online hraní anebo na sdílení videa v rámci domácí sítě. Routery umožňují kódovat síť standardními WPA, WPA s AES a WEP klíči. Jsou taktéž vybaveny firewallem, bezpečnostními filtry a kontrolou přenosů. Pro co nejlepší zabezpečení nejen sítě, ale i počítače je součástí každého balení trial verze softwaru AVG Internet Security.
Connected Home
Routery Sweex Wireless 300N a Sweex Wireless 150N jsou součástí konceptu Connected Home. Produkty z konceptu Connected Home jsou uživatelsky přívětivé a vyladěné pro maximální uspokojení potřeb zákazníků.

Na produkty Sweex Wireless 300N a Sweex Wireless 150N se vztahuje standardní dvouletá záruka, kterou můžete po online registraci prodloužit o dalších 10 let. Více informací na Sweex.com/12yearwarranty.
Oba routery jsou dostupné ve dvou barevných provedeních, černé a bílé. Doporučená koncová cena je u modelu 300N 1149 Kč a u modelu 150N 899 Kč.
Obrázky:
LW320 Sweex Wireless 300N Router black
LW161 Sweex Wireless 150N Router whiteSpolečnost Sweex byla založena v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem life-stylové elektroniky a IT doplňků a její sortiment zahrnuje množství výrobků z oblasti internetového a datového připojení, zvukové a vizuální techniky, počítačového příslušenství či doplňků. V portfoliu společnosti naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti Sweex začínají postupně zahrnovat celou Evropu a její výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských emirátech. Na většinu produktů Sweex se vztahuje standardní dvouletá záruka, která však může být po registraci prodloužena o dalších 10 let. Distributorem produktů Sweex v České republice jsou AT Computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou ještě společnost Agem. Více informací o společnosti Sweex naleznete na www.sweex.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 6. 2011 16:50
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.