NICOM zve na dny otevřených dvěří do Prahy a do Brna | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NICOM zve na dny otevřených dvěří do Prahy a do Brna


Na listopad připravila vzdělávací společnost NICOM, a.s. při příležitosti získání dalších certifikací Dny otevřených dveří. Jaké služby NICOM, a.s., autorizované školicí středisko firem Microsoft, Autodesk, Corel, již 15 let nabízí svým zákazníkům, to Vám představí dne 16. listopadu v Praze a 23. listopadu v Brně.

Na dnech otevřených dveří budou návštěvníci seznámeni se službami v oblasti vzdělávání dospělých a v oblasti certifikace znalostí. Prioritou společnosti NICOM jsou především počítačové kurzy (na všech úrovních, od uživatelských kurzů pro začátečníky až po specializované kurzy pro IT odborníky), dále také firemní vzdělávání v oblasti tzv. Soft-skills (kurzy pro obchodníky, manažery apod.) a nově také kurzy interentové reklamy a marketingu A nejen jejich prezentace budou ke shlédnutí. Kvalitu služeb NICOM garantuje mimo jiné certifikátem jakosti ISO 9001 pro oblast vzdělávání.

Dne 16. listopadu v Praze a 23. listopadu v Brně zaměstnanci společnosti NICOM rádi představí výukové prostory, ale hlavně se těší na osobní setkání se svými zákazníky. Více informací na www.nicom.cz.
Kontakt:

Mgr. Petra Válková
Manažer marketingu
valkova@nicom.cz
602 323 906
541 423 736


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 10. 2007 12:29
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: NICOM (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost NICOM, a.s., vzdělávací společnost a autorizované školicí středisko firmy Microsoft, Autodesk a Corel, působí na českém trhu od roku 1992. Jejím cílem je poskytování komplexních služeb ve vzdělávání dospělých (výpočetní technika, rekvalifikační kurzy, firemní vzdělávání,…) Vynikající odborná znalost a bohaté zkušenosti při řešení jednotlivých úkolů jsou již patnáct let zárukou vysokého standartu poskytovaných služeb zákazníkům.

V oblasti výpočetní techniky byla uskutečněna celá řada projektů pro významné společnosti a instituce. Společnost NICOM, a.s. zajišťuje kurzy od úplných základů obsluhy počítače až po nejvyšší stupně pokročilosti /např. testy ECDL/.

Společnost NICOM nabízí mj. certifikované Official Microsoft Learning Products pro správce sítě, databázové administrátory, programátory, atd., kterými provádí Microsoft trenéři.

Tato společnost je také autorizovaným školicím střediskem firmy Autodesk – pořádá tedy i kurzy AutoCADu /od začátečníků pro pokročilé/ s kvalifikovanými zkušenými lektory.

V rámci rekvalifikací připravuje např. kurz podvojného, mzdového účetnictví či kurzy pro programátory a správce sítě.

Firma NICOM pořádá také tzv. zakázkové firemní školení. Jedná se o vzdělávací a tréninkové projekty sestavené a realizované na míru přesně dle potřeb daného klienta /např. obchodní dovednosti, komunikace a prezentace, manažerské vzdělávání a další/.

Hlavní sídlo společnosti NICOM je v Brně, další pobočky s moderně vybavenými počítačovými učebnami jsou v Praze a Ostravě. Díky mobilním notebookovým učebnám realizuje společnost NICOM kurzy po celé České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.