NICOM se stal držitelem autorizace Corel Trainig Centre | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NICOM se stal držitelem autorizace Corel Trainig Centre


Vzdělávací společnost NICOM se stala autorizovaným školicím střediskem společnosti Corel Corporation. Autorizace opravňuje nabízet certifikované kurzy týkající se např. počítačové grafiky, kancelářských nástrojů nebo úprav digitálních obrazů.

Společnost NICOM, vzdělávací středisko zaměřující se zejména na školení v oblasti výpočetní techniky, získala autorizaci společnosti Corel nabízející osobní software, který uživatelům po celém světě pomáhá podnikat a zvyšovat kreativitu, a to jak ve firmách, tak v domácnostech.

V nabídce společnosti NICOM se nachází kurzy Corelu pro začátečníky i pro pokročilé. Díky autorizaci budou postupně přibývat kurzy školící produkty CorelDRAW Graphics Suite X3, Corel Paint Shop Pro Photo XI a Corel Painter X.
Kontakt:

Mgr. Petra Válková
Manažer marketingu
valkova@nicom.cz
602 323 906
541 423 736


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 11. 2007 8:36
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: NICOM (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost NICOM, a.s., vzdělávací společnost a autorizované školicí středisko firmy Microsoft a Autodesk, působí na českém trhu od roku 1992. Jejím cílem je poskytování komplexních služeb ve vzdělávání dospělých (výpočetní technika, rekvalifikační kurzy, firemní vzdělávání,…) Vynikající odborná znalost a bohaté zkušenosti při řešení jednotlivých úkolů jsou již patnáct let zárukou vysokého standartu poskytovaných služeb zákazníkům.

V oblasti výpočetní techniky byla uskutečněna celá řada projektů pro významné společnosti a instituce. Společnost NICOM, a.s. zajišťuje kurzy od úplných základů obsluhy počítače až po nejvyšší stupně pokročilosti /např. testy ECDL/.

Společnost NICOM nabízí mj. certifikované Official Microsoft Learning Products pro správce sítě, databázové administrátory, programátory, atd., kterými provádí Microsoft trenéři.

Tato společnost je také autorizovaným školicím střediskem firmy Autodesk – pořádá tedy i kurzy AutoCADu /od začátečníků pro pokročilé/ s kvalifikovanými zkušenými lektory.

V rámci rekvalifikací připravuje např. kurz podvojného, mzdového účetnictví či kurzy pro programátory a správce sítě.

Firma NICOM pořádá také tzv. zakázkové firemní školení. Jedná se o vzdělávací a tréninkové projekty sestavené a realizované na míru přesně dle potřeb daného klienta /např. obchodní dovednosti, komunikace a prezentace, manažerské vzdělávání a další/.

Hlavní sídlo společnosti NICOM je v Brně, další pobočky s moderně vybavenými počítačovými učebnami jsou v Praze a Ostravě. Díky mobilním notebookovým učebnám realizuje společnost NICOM kurzy po celé České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.