NICOM rozšiřuje svoje kompetence v rámci partnerské spolupráce se společností Microsoft | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NICOM rozšiřuje svoje kompetence v rámci partnerské spolupráce se společností Microsoft


Společnost NICOM, a.s., vzdělávací společnost a certifikovaný partner společnosti Microsoft, získala v rámci tohoto programu další kompetenci - Networking Infrastructure Solutions. Tato kompetence prokazuje naši odbornost při implementování síťových řešení s operačními systémy Microsoft Windows Server 2000 nebo 2003, případně Microsoft Small Business Server 2000 či 2003.

Společnost NICOM, školicí středisko s pobočkami v Praze, Brně a Ostravě, potvrdila svou odbornost, způsobilost a vysokou kvalitu poskytovaných služeb získáním této další kompetence. Partneři firmy Microsoft usilující o kvalifikaci Networking Infrastructure Solutions Competency musí prokázat své schopnosti v oblasti implementace technologických řešení založených na operačních systémech Microsoft Windows Server 2003 či Windows 2000 Server nebo Microsoft Small Business Server 2000 a Small Business Server 2003.
Kvalifikace Microsoft Competency definují v partnerském programu Microsoft oblast specializace každé firmy. Firma NICOM, a.s. jako Microsoft Certified Partner získala již kompetenci Learning Solutions. Tato kompetence opravňuje poskytovat autorizovaná školení v moderně vybavených učebnách pod vedením zkušených certifikovaných instruktorů.
Každý partner se statutem Certified nebo Gold Certified bez ohledu na velikost firmy nebo segment trhu může získat jednu nebo více kvalifikací Microsoft Competency na základě technických znalostí a obchodních zkušeností. Společnost NICOM je tedy prokazuje již dvěma kompetencemi, a to Learning Solutions a Networking Infrastructure Solutions.
Kontakt:

Mgr. Petra Válková
Manažer marketingu
valkova@nicom.cz
602 323 906
541 423 736


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 10. 2007 17:03
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: NICOM (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost NICOM, a.s., vzdělávací společnost a autorizované školicí středisko firmy Microsoft a Autodesk, působí na českém trhu od roku 1992. Jejím cílem je poskytování komplexních služeb ve vzdělávání dospělých (výpočetní technika, rekvalifikační kurzy, firemní vzdělávání,…) Vynikající odborná znalost a bohaté zkušenosti při řešení jednotlivých úkolů jsou již patnáct let zárukou vysokého standartu poskytovaných služeb zákazníkům.

V oblasti výpočetní techniky byla uskutečněna celá řada projektů pro významné společnosti a instituce. Společnost NICOM, a.s. zajišťuje kurzy od úplných základů obsluhy počítače až po nejvyšší stupně pokročilosti /např. testy ECDL/.

Společnost NICOM nabízí mj. certifikované Official Microsoft Learning Products pro správce sítě, databázové administrátory, programátory, atd., kterými provádí Microsoft trenéři.

Tato společnost je také autorizovaným školicím střediskem firmy Autodesk – pořádá tedy i kurzy AutoCADu /od začátečníků pro pokročilé/ s kvalifikovanými zkušenými lektory.

V rámci rekvalifikací připravuje např. kurz podvojného, mzdového účetnictví či kurzy pro programátory a správce sítě.

Firma NICOM pořádá také tzv. zakázkové firemní školení. Jedná se o vzdělávací a tréninkové projekty sestavené a realizované na míru přesně dle potřeb daného klienta /např. obchodní dovednosti, komunikace a prezentace, manažerské vzdělávání a další/.

Hlavní sídlo společnosti NICOM je v Brně, další pobočky s moderně vybavenými počítačovými učebnami jsou v Praze a Ostravě. Díky mobilním notebookovým učebnám realizuje společnost NICOM kurzy po celé České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.