NICOM rozšiřuje nabídku školení o kurzy internetové reklamy a marketingu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NICOM rozšiřuje nabídku školení o kurzy internetové reklamy a marketingu


Na základě rostoucího významu internetu v marketingové strategii firem připravil NICOM, a.s., vzdělávací společnost a autorizované školicí středisko firmy Microsoft a Autodesk, do své nabídky nové kurzy zaměřené na reklamu a zviditelnění na českém internetu. S nejnovějšími a s nejefektivnějšími trendy v oblasti marketingového plánování seznámí uchazeče kurzy Internetová reklama a marketing, Kurz SEO (Optimalizace ve vyhledavačích) a Kurz PPC reklamy a analýzy přístupů (Google AdWords, Seznam Sklik, eTarget a Google Analytics).

Kurzy internetové reklamy v nabídce společnosti NICOM jsou připraveny pro všechny, kteří mají zájem dostat svůj web na přední místa ve vyhledavačích, a tím získat nové zákazníky. Cílem kurzů je seznámit uchazeče s problematikou internetové reklamy a s jednotlivými reklamními systémy tak, aby si mohli spravovat kampaně sami přímo ve firmě. Kurzy povedou marketingoví specialisté, semináře budou vyučovány v menších skupinkách v počítačové učebně, a kromě teorie budou kurzy obohaceny o řadu praktických příkladů, lektor se zaměří i na webové stránky účastníků školení.

Kurz internetové reklamy a marketingu je určen marketingovým pracovníkům, či podnikatelům, kteří mají zájem získat úplný přehled o současných variantách reklamy na internetu. Následující kurzy SEO a PPC reklama jsou určeny již spíše výkonným marketingovým manažerům, kteří ve firmě spravují internetové stránky. Snahou společnosti NICOM je služby neustále zkvalitňovat, proto i nadále hodlá rozšiřovat nabídku školení dle aktuálních potřeb zákazníků.

Více informací o jednodenních seminářích naleznete v naší nabídce kurzů.
Kontakt:

Mgr. Petra Válková
Manažer marketingu
valkova@nicom.cz
602 323 906
541 423 736


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 10. 2007 11:15
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: NICOM, a.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost NICOM, a.s., (http://www.nicom.cz), je vzdělávací společnost a autorizované školicí středisko firmy Microsoft a Autodesk, jejímž cílem je poskytování komplexních služeb ve vzdělávání dospělých, a to v oblasti výpočetní techniky, informačních technologií až po firemní vzdělávání. Vynikající odborná znalost a bohaté zkušenosti při řešení jednotlivých úkolů jsou zárukou vysokého standartu poskytovaných služeb koncovým zákazníkům. V této oblasti byla uskutečněna celá řada projektů pro významné společnosti a instituce. Hlavní sídlo společnosti NICOM je v Brně, další pobočky jsou pak v Praze a Ostravě. Díky mobilním notebookovým učebnám společnost NICOM realizuje kurzy po celé České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.