Nejvyšší vedení společnosti Konica Minolta přijede do Prahy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nejvyšší vedení společnosti Konica Minolta přijede do Prahy


Praha, 13. 6. 2011 – Česká republika bude jedinou zemí v Evropě, kam v létě zamíří nejvyšší vedení japonské společnosti Konica Minolta. Jde o významné ocenění aktivit a práce české centrály v uplynulých letech, kdy představila řadu unikátních řešení prodeje a stala se pobočkou s nejvyšším podílem na trhu v regionu.

• Jde o ocenění aktivit české pobočky, která v roce 2010 dosáhla nejvyššího podílu na trhu.
• Česká pobočka Konica Minolta loni dosáhla obratu 1,29 miliardy korun.
• Prezident společnosti Matsuzaki navštíví Českou republiku jako jedinou zemi v Evropě.


Prezident Konica Minolta Holdings, Inc. Masatoshi Matsuzaki navštíví v pondělí 27. června 2011 české pobočky společnosti v Praze i v Brně. Spolu s ním přicestují do České republiky také Takahashi Karasaki, generální manažer strategického rozvoje a plánování, a Ken Osuga, prezident evropského zastoupení společnosti Konica Minolta.

„Jde skutečně o významnou poctu, které si nesmírně vážíme. Pan Matsuzaki přiletí do Prahy přímo z Tokia a po skončení programu se vrací ihned zpátky do Japonska. Jde o jedinou jeho návštěvu v Evropě, která je oceněním našich aktivit v posledních letech, kdy jsme zavedli řadu unikátních řešení prodeje a poskytovaných služeb,“ říká Tomáš Bednář, generální ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech.

Česká pobočka Konica Minolta dosáhla v uplynulém roce nejvyššího podílu na nejvýznamnějších trzích v Evropě. Její celkový obrat za fiskální rok 2010 (duben 2010 - březen 2011) představuje 1,29 miliardy korun, což představuje meziroční nárůst o 3,2 procenta. Zisk společnosti pak dosáhl téměř 87 milionů korun. Ve srovnání s předchozím rokem jde o růst o necelých 13 procent.

Konica Minolta je lídrem na českém trhu s barevnými multifunkčními zařízeními A3 (tržní podíl 38,2 %), černobílými multifunkčními zařízeními A3 (27 %). Suverénně pak dominuje oblasti produkčního tisku – barevný (65 %), černobílý (60 %). Při započítání podílu sesterské značky Develop přesahuje celkový podíl Konica Minolta na trhu produkčního tisku 66 %.O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.
Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech parametrů zařízení zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je číslo jedna s tržním podílem 38,2 % v prodeji barevných multifunkčních zařízení a číslo jedna s tržním podílem 27 % v prodeji černobílých multifunkčních zařízení. Více informací na www.konicaminolta.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 6. 2011 8:23
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.