Největší česká zbrojovka mění název | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Největší česká zbrojovka mění název


Největší česká zbrojovka VOP-026 Šternberk, s.p. mění svůj název na VOP CZ, s.p. a změnou prochází také její korporátní vzhled. Cílem změny je zvýraznit profesionalitu, orientaci podniku na kvalitu produkce a schopnost obstát v silném konkurenčním prostředí obranného a strojírenského průmyslu.

Změna názvu zdůrazňuje postavení podniku v oblasti obranného a strojírenského průmyslu, který přesahuje regionální význam spojovaný s názvem města. Nový název zároveň navazuje na tradici českého podniku a vysokou kvalitu výroby a služeb. Změna názvu proběhne k 16. 4. 2012.

„Název VOP CZ je součástí strategického cíle posilovat a rozvíjet postavení podniku v tuzemsku a v zahraničí.“ říká ředitel podniku Adolf Veřmiřovský.

Součástí nového loga je i inovace podnikového designu, který podtrhuje image VOP CZ jako stabilního moderního podniku s důrazem na kvalitu své produkce a služeb. „Naši kvalitu dokládají úspěchy v zabezpečování komplexních služeb v oblasti výzkumu, vývoje, výroby, oprav, zkušebnictví a služeb pro ministerstvo obrany a armádu České republiky a v dynamicky se rozvíjející strojírenské výrobě pro velké mezinárodní společnosti.“ doplňuje Adolf Veřmiřovský.

V době snižování rozpočtů na obranu není v současné době velký prostor k rozvoji ve vojenské oblasti, a proto vidí podnik potenciál růstu v dalším rozšiřování vývoje a výroby pro civilní sektor. V roce 2010 proběhlo sloučení podniku VOP-026 Šternberk, s.p. s Vojenským opravárenským podnikem 025 Nový Jičín, státní podnik za účelem konsolidace a zefektivnění práce vojenských státních podniků. Nynější přejmenování a zjednodušení názvu je tedy dalším logickým krokem.

VOP CZ, s.p. je dislokován v lokalitách Šenov u Nového Jičína, Šternberku, Vyškově, Slavičíně a v Brně. Největším projektem v současné době pro armádu České republiky je vývoj a výroba vozidel PANDUR. V současnosti má celkem 1300 zaměstnanců.Více o podniku na www.vop.cz.

Kontaktní informace:
Ing. Adolf Veřmiřovský, ředitel podniku
tel: +420 556 783 200
email: vermirovsky.a@vop.cz

motné zprávyKontakt:

Jan Šafařík
vedoucí marketingu
safarik.j@vop.cz
www.vop.cz
+420 725 715 377


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 4. 2012 11:41
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: VOP CZ, s.p. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
VOP CZ, s.p. je podnikem, který se profiluje v oblasti vojenské techniky, strojírenské výroby, zkušebnictví a výzkumu a vývoje.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.