Nadupané PC COMFOR s výrobním číslem 100 000. Vydražte si ho! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nadupané PC COMFOR s výrobním číslem 100 000. Vydražte si ho!


Ostrava, 14. 6. 2010 – Společnost AT Computers, největší český výrobce osobních počítačů, vyrobila PC COMFOR s výrobním číslem 100 000. Tento unikátní kus dostal do vínku jedinečnou výbavu, která z něj činí doslova nadupanou mašinu. Mnoho jeho součástek se ještě ani nenachází v oficiálních cenících distributora.

PC COMFOR 100 000 je vybavený novým nejvýkonnějším šesti-jádrovým procesorem Intel Extreme Core i7-980 BOX (3,3 GHz), základní deskou GIGABYTE X58A-UDS, operační pamětí značky Kingston o velikosti 12 GB DDR3 (1333 MHz), dvěma nejvýkonnějšími jednočipovými grafickými kartami v SLI zapojení GIGABYTE 480GTX (1536 MB DDR5 2 x DVI HDMI) postavenými na nejnovější technologii od nVidie. Data si bude moci jeho majitel ukládat na dva interní pevné ultrarychlé 600GB disky WD VelociRaptor (10 tis. ot./min.) zapojené v poli RAID s podporou třetího 80GB SSD disku Intel druhé generace. Sestava je navíc vybavená Blu-Ray mechanikou a čtečkou karet. Celou ji pohání zdroj AKASA o výkonu 1200 W. Operačním systémem je nový Windows 7 Ultimate v 64bitové verzi.

Jako příslušenství získá nový majitel hned dva vynikající monitory - jednak 27“ Full HD LCD TV od společnosti LG a pak také multidotekový 22“ LCD monitor od společnosti iiyama. Dalším příslušenstvím je domácí HDD pole Netgear Home Network Storage s kapacitou 1 TB, multifunkční tiskárna Canon s možností přímého připojení na Wi-Fi a bezdrátová klávesnice, myš, web kamera a reproduktorový systém od společnosti Logitech.

Tento jedinečný a jediný počítač však nebude možné zakoupit v běžné prodejní síti COMFOR, ale pouze formou dražby, která začala 9. 6. 2010, a potrvá do 31. 7. 2010. Vyvolávací cena je stanovena na 50 000 Kč, ale skutečná hodnota počítače včetně příslušenství vysoce přesahuje 100 000 Kč. Vydražené peníze použije společnost
AT Computers na dobročinné účely.

„Chtěl bych v první řadě poděkovat našim partnerům a zákazníkům, díky kterým můžeme ohlásit výrobu tohoto skutečně jedinečného počítače COMFOR s pořadovým číslem 100 000. Přemýšleli jsme, jak oslavit tento vynikající výsledek, a rozhodli jsme se vydražit tento jedinečný stroj a získané peníze pak věnovat na dobročinné účely. Tak přinese radost nejen novému vlastníkovi, ale i dalším lidem,“ řekl Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Počítače COMFOR jsou ke koncovým zákazníkům, převážně z řad domácích uživatelů, distribuovány prostřednictvím stejnojmenných prodejen, rozmístěných po celé České republice (190 prodejen) a Slovensku (83 prodejen).
O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 6. 2010 9:13
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.