Na Slovensku zahájil provoz první ParkerStore | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na Slovensku zahájil provoz první ParkerStore


Společnost Parker Hannifin, mezinárodní špička v oboru technologií a systémů pro řízení pohybu, uvedla v lednu do provozu nový ParkerStore. Nová prodejna je umístěna v Bratislavě a jedná se o vůbec první ParkerStore na Slovensku. Tím plány společnosti, být svým zákazníkům co nejblíže, nekončí. Specializovanou prodejní síť ParkerStore už na začátku února rozšíří prodejna v Brně.

ParkerStore v Brně bude již jedenáctou specializovanou prodejnou společnosti Parker Hannifin na území České republiky a Slovenska. Prodejny ParkerStore v současnosti tvoří bezkonkurenčně největší prodejní síť v oboru hydrauliky a automatizace. Prodejny jsou optimálně rozmístěny po celém území tak, aby byla zajištěna co nejvyšší dostupnost.

Vedle hydraulických a pneumatických komponentů značky Parker, určených na opravy a údržbu, je zde zákazníkům k dispozici kvalifikovaný a firmou Parker pravidelně školený odborný personál. V ParkerStore tedy zákazníci pod jednou střechou najdou nejen samotné produkty, ale je jim k dispozici i výroba hadicových montáží a odborná pomoc. Hadice značky Parker se zde sestavují a montují výhradně s originálními komponenty. Prostřednictvím ParkerStore jsou řešeny i servisní zásahy u zákazníků. Díky optimálnímu rozložení prodejen do všech regionů může být tento mobilní servis mnohem pružnější, než je tomu například u konkurence. Prostřednictvím servisních vozů je zákazníkům k dispozici rychlý a kompletní servis hydrauliky i hadicových montáží.

„Společnost Parker Hannifin otevřela svou vůbec první prodejnu ParkerStore již v roce 1993, s cílem přiblížit profesionální servis a poradenství uživatelům v jejich místě a s ohledem na jejich specifika. Otevření této první prodejny se setkalo s natolik příznivým ohlasem našich zákazníků, že postupně následovaly další a další. A vidíte, budu-li počítat jen Českou republiku a Slovensko, tak v únoru budeme mít těchto unikátních prodejních míst již jedenáct. To svědčí mimo jiné o tom, že jsme se před lety vydali správnou cestou,“ řekl Michal Grundfest, generální ředitel obchodního zastoupení Parker Hannifin pro Českou republiku a Slovensko.

V současné době je po celém světě rozmístěno více než 1000 prodejen ParkerStore, které provozují distributoři společnosti Parker Hannifin. V České republice a na Slovensku jsou nyní zákazníkům k dispozici prodejny ParkerStore v Chomutově, Hošťce, Liberci, Brandýse nad Labem, Praze, Českých Budějovicích, Pardubicích, Ostravě, Kroměříži a Bratislavě. V únoru otevře Parker Hannifin svou jedenáctou prodejnu, tentokráte v Brně.
Kontakt:

Michaela Winklerová
Public Relations
winklerova@aetna.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 2. 2008 10:26
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Komunikační agentura AETNA (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Full servisová komunikační agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.