Na Slovensku zahájil provoz další ParkerStore, tentokrát ve Vrútkách | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na Slovensku zahájil provoz další ParkerStore, tentokrát ve Vrútkách


Vrútky/Praha – 20. listopadu 2009 – Společnost Parker Hannifin, mezinárodní špička v oboru technologií a systémů řízení pohybu, otevře během prosince tohoto roku novou specializovanou prodejnu ParkerStore ve Vrútkách. Prodejna vzniká díky spolupráci Parker Hannifin a jejího certifikovaného distributora, společnosti Business rental center Martin.

Nový ParkerStore Vrútky bude sídlit na ulici Francúzskych partizánov 2339/43A. Až do této chvíle museli zákazníci ze severu Slovenska využívat ParkerStore v Bratislavě nebo v Ostravě. Otevřením prodejny ve Vrútkách tak společnost Parker Hannifin vychází vstříc zejména zákazníkům z této oblasti. Partnerství s Business rental center navíc zaručuje profesionální přístup a odborné zázemí. Firma je totiž dceřinou společností firmy ACJ, která už 15 let působí na trhu v oblasti stlačeného vzduchu.

V nové prodejně čeká na zákazníky kromě kompletního sortimentu Parker Hannifin a odborného poradenství i zázemí v podobě občerstvovacího koutku, ve kterém si v klidu mohou vypít kávu při listování v ParkerStore katalogu, ať už v klasické papírové nebo elektronické formě. V případě, že potřebný produkt nenajdou v některém z regálů, mohou si ho ihned na prodejně objednat. Zásobování z centrálního skladu v Bielefeldu probíhá standardně dvakrát týdně, v případě potřeby je možné využít i expresní dodávku, která trvá jen několik hodin.

Vedle hydraulických a pneumatických komponentů značky Parker, určených na opravy a údržbu, je v prodejně zákazníkům k dispozici kvalifikovaný a firmou Parker pravidelně školený odborný personál. Pod jednou střechou zde tedy najdou nejen samotné produkty. Využít mohou také lisování koncovek nízkotlakých
a vysokotlakých hadic podle přání zákazníka, ohýbání hydraulických trubek, vytvoření návrhu, či výrobu a montáž hydraulických a pneumatických obvodů. Z komponentů značky Parker jsou zastoupeny především hydraulické a pneumatické hadice a trubky, pneumatické ovladače a ventily, hydraulické komponenty a průmyslové hadice. Hadice značky Parker se zde sestavují a montují výhradně z originálních komponentů.

Nový ParkerStore je již dvanáctou takovouto specializovanou prodejnou na území České republiky a Slovenska. Po celém světě je rozmístěno více než 1000 prodejen ParkerStore, které provozují distributoři společnosti Parker Hannifin. V České republice a na Slovensku jsou nyní zákazníkům k dispozici prodejny ParkerStore v Chomutově, Hošťce, Liberci, Brandýse nad Labem, Praze, Českých Budějovicích, Pardubicích, Ostravě, Kroměříži, Brně, Bratislavě a nově také ve Vrútkách.###

O společnosti Parker Hannifin s.r.o.
Díky ročnímu obratu přes 10 miliard USD je společnost Parker Hannifin mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Společnost zaměstnává přes 52 000 zaměstnanců ve 48 zemích po celém světě.
Firma je technologicky členěna do několika skupin: hydraulika, automatizace, filtrace, šroubení, těsnění, chlazení a klimatizace, letectví a kosmonautika a přístrojová technika.
Do České republiky Parker vstoupil v roce 1991 jako do první země bývalého východního bloku. Nejprve byla zřízena kancelář pro podporu prodeje a vytvoření prodejní sítě, v roce 1993 Parker Hannifin započal i výrobní spolupráci s českými firmami. První výrobní závod uvedla společnost do provozu v roce 1994 se sedmi pracovníky v Sadské u Nymburka. Od roku 1999 zde pracuje 400 zaměstnanců v novém závodě. Podobně započala v roce 1996 i výroba v Chomutově s dnešními téměř 750 pracovníky.
Obchodní pobočka firmy má sídlo v Praze. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Praze, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů (certifikovaní distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore).
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.parker.cz, pro investory jsou další informace k dispozici na www.phstock.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 11. 2009 15:50
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.