Na setkání Fluidtechnik Bohemia dorazilo více než 250 návštěvníků | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na setkání Fluidtechnik Bohemia dorazilo více než 250 návštěvníků


Brno, 20. 9. 2010 – Více než 250 návštěvníků dorazilo v průběhu dvou dnů mezinárodního strojírenského veletrhu MSV do Letohrádku Mitrovských, který leží v těsné blízkosti brněnského výstaviště. Společnost Fluidtechnik Bohemia, Premier Distributor značky Parker, tu představovala své novinky, diskutovala se svými zákazníky a pořádala cyklus odborných přednášek.

„Pro letošní rok jsme měli tři základní cíle – setkat se a diskutovat s našimi stávajícími zákazníky i pozvanými hosty, představit novinky na trhu s elektrickými lineárními pohony a pohybovými aplikacemi a představit se jako Parker Premier Distributor,“ říká Martin Sedlák, manažer marketingu Fluidtechnik Bohemia.
Setkání patří každoročně mezi nejvýznamnější akce, které Fluidtechnik Bohemia pořádá. „Prezentujeme se v tomto příjemném a klidném prostředí, máme čas se všemi návštěvníky v klidu hovořit, pozvat je na kus řeči, na přednášku, ale také na dobré jídlo a pití,“ doplňuje Martin Sedlák.
Aktuální novinkou jsou pro letošní rok zejména silné elektrické lineární pohony s kuličkovým šroubem, nebo ozubeným řemenem ODS (Origa Drive System). Nová série nabízí výraznou flexibilitu v podmínkách konstrukční přípravy a montáže. Je koncipována jako samonosná, masivní lineární jednotka pro pokrytí náročných pohybových aplikací s velkým zatížením, přesným polohováním a bezpečným zastavením. Skvěle se hodí pro víceosé polohovací systémy.
Společnost Fluidtechnik Bohemia patří mezi Premier Distributory značky Parker, jež je světovým lídrem ve výrobě technologií a systémů řízení pohybu. „To, že jsme nejvýznamnějším distributorem ve skupině automatizace této světoznámé značky v České republice, je ocenění naší práce,“ říká Martin Sedlák.###
O společnosti Parker Hannifin
Díky ročnímu obratu přes 10 miliard USD je společnost Parker Hannifin mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Společnost zaměstnává přes 55 000 zaměstnanců ve 46 zemích po celém světě. Firma Parker již 54 let každoročně navyšuje počet dividend, které vyplácí svým akcionářům. To společnost řadí mezi top 5 společností, jež vykazují nejdelší růst dividend podle S&P 500 indexu. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti http://www.parker.com, nebo stránky http://www.phstock.com.

Firma je technologicky členěna do několika skupin: hydraulika, automatizace, filtrace, šroubení, těsnění, chlazení a klimatizace, letectví a kosmonautika a přístrojová technika. Do České republiky Parker vstoupil v roce 1991 jako do první země bývalého východního bloku. Nejprve byla zřízena kancelář pro podporu prodeje a vytvoření prodejní sítě, v roce 1993 Parker Hannifin započal i výrobní spolupráci s českými firmami. První výrobní závod uvedla společnost do provozu v roce 1994 se sedmi pracovníky v Sadské u Nymburka. Od roku 1999 zde pracuje 400 zaměstnanců v novém závodě. Podobně započala v roce 1996 i výroba v Chomutově s dnešními téměř 750 pracovníky.
Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Czech Republic s.r.o., má sídlo v Praze. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Praze, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů (certifikovaní distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore).
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.parker.cz, pro investory jsou další informace k dispozici na www.phstock.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 9. 2010 12:18
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.