MYSLETE NA SVŮJ ZRAK – OBZVLÁŠŤ KDYŽ SVÍTÍ SLUNÍČKO | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


MYSLETE NA SVŮJ ZRAK – OBZVLÁŠŤ KDYŽ SVÍTÍ SLUNÍČKO


Slunce, teplo, voda – léto bude za pár týdnů v plném proudu. Jsou i vaše oči připravené na sluneční paprsky? Pokud ne, měli byste v čas navštívit některou z optik HOYA Partner, kde vám profesionálně poradí v péči o váš zrak a pomůžou s výběrem vhodných brýlí.

Tónovací a barevné úpravy i pro ty, kteří nosí dioptrické brýle
Nosíte-li dioptrické brýle a chcete mít v létě i po celý rok dostatečně chráněný zrak, neměli byste zapomenout na nezbytnou úpravu brýlových čoček. Tou je na prvním místě Anti-reflexní vrstva, která snižuje intenzitu rušivých odlesků a zkvalitňuje ostrost vidění. Užitečná je i samozabarvovací (fotochromická) vrstva. Díky ní se plastová čočka dokáže zabarvit až na úroveň slunečních brýlí za pouhých 7 sekund. Minerálním (skleněným) čočkám trvá zabarvení podstatně delší dobu a navíc se zabarvují podle dioptrické hodnoty. Proto minerální brýlové čočky s nízkými dioptriemi nedosáhnou nikdy přílišného zabarvení a odbarvení trvá mnohem delší dobu než u plastových samozabarvovacích čoček. Samozřejmou součástí plastových čoček je i UVA a UVB filtr, který zajišťuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Hoya nabízí několik druhů materiálů plastových brýlových čoček lišících se indexem lomu světla. Čím vyšší index lomu, tím brýlové čočky s vyššími dioptriemi vypadají tenčí a velice esteticky.
Oční optiky HOYA Partner nabízí velmi širokou nabídku barevných úprav celoplošných i gradálních v rozsahu intenzity zabarvení od 10% do 85% pro jakékoliv typy materiálů a dioptrické korekce zraku. Mimo to je možné použít fotochromické nebo polarizační úpravy.

Tónovací barvy je možné objednat dle vzorníku barev dostupného přímo v očních optikách HOYA. Jde o tónovací světlé odstíny do místnosti – pro zvýšení estetiky brýlí i dokreslení vizáže uživatele. Ale i ochranu proti intenzivnímu slunečnímu záření na horách nebo v létě u moře.

Vybere si každý
I ti, kteří nemají žádný problém se zrakem, si v optikách HOYA Partner vyberou. K dostání je bohatý výběr různých značek, velikostí, tvarů a moderních designů brýlových obrub a slunečních brýlí.
A jaké barvy sklíček jsou nejžádanější a letos IN? Jsou to hnědá, šedá, American Gray (šedozelená), modrá a růžová.
Vybírat brýle byste měli i podle tvaru obličeje, barvy vlasů a celkového image. Nebudete-li si vědět rady, v optikách HOYA Partner vám poradí proškolený personál.


Více informací naleznete na www.lepevidet.cz.
Kontakt:

Radka Nohejlová
account manager
radka.nohejlova@prpoint.cz
736751580
241408194


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 3. 2008 14:19
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: PR Point (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR POINT je mladá, dynamická PR agentura, která vznikla v roce 2003 v Praze.
Od roku 2007 má PR POINT vlastní pobočku také na Slovensku. Agentura poskytuje komplexní služby v oblasti public relations; mezi její klienty patří české a zahraniční společnosti z oblasti FMCG, služeb, stavebnictví, zábavy a financí. Agentura je členem APRA a ICCO. Úzce spolupracuje s reklamními agenturami a společností pro marketingový výzkum. Aktuální informace jsou k dispozici na www.prpoint.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.