Monitory série Philips Moda oceněny za skvělý design cenou iF award 2012 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Monitory série Philips Moda oceněny za skvělý design cenou iF award 2012


Brno, 25. 11. 2011 – Společnost MMD oznámila, že její nová série monitorů Philips Moda získala prestižní ocenění iF award 2012. Ocenění iF award se uděluje za vynikající design produktů. MMD představila monitory série Philips Moda v létě tohoto roku a představují kombinaci nejmodernější techniky a úžasného vzhledu.

„Díky jedinečné kombinaci výkonu a designu jsme na modely Philips Moda získali od našich zákazníků neskutečně pozitivní ohlas,“ řekl Thomas Schade, viceprezident MMD pro západní Evropu. „Tato cena jen potvrdila naše odhodlání jak k technologickým, tak i k designovým inovacím,“ doplnil Schade.

Monitory Philips Moda jsou dodávány ve dvou velikostech (21,5“ až 24“). Jejich tenké tělo a super stabilní hliníkový stojan odrážejí jejich motto: „Design a výkon přetavený v umění“. Panely se mohou též pochlubit dvěma HDMI porty, velmi rychlou odezvou na úrovni 2 ms a inovativními technologiemi, jako jsou SmartTxt a SmartKolor, které vylepšují zážitek ze sledování.

Mezinárodní porota složená ze 44 expertů na design posuzovala celkově 4322 produktů od 1605 účastníků ze 48 zemí. Pro ocenění iF award nakonec porota navrhla 1218 produktů.

Všechny oceněné výrobky budou prezentovány na výstavě iF design v německém Hannoveru od 6. do 10. března 2012 (v rámci CeBITu) a následně v Hamburku v druhé polovině roku 2012. Slavnostní udělování cen proběhne 10. února 2012 v Mnichově, kde bude ohlášeno 100 Gold Award Winners. Více informací najdete na www.ifdesign.de.


###
O MMD
Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 11. 2011 14:58
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.