Monitor Philips 201BL2CB: Pro maximální ergonomii pracoviště | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Monitor Philips 201BL2CB: Pro maximální ergonomii pracoviště


Brno, 9. 8. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový LED monitor od společnosti Philips. Model 201BL2CB je díky svému ergonomickému designu ideální pro jakoukoli kancelářskou práci.

LED monitor 201BL2CB je zástupcem nové generace monitorů Philips, jejichž doménou je ekologický provoz a šetrnost k životnímu prostředí. Tento monitor získal prestižní certifikaci EPEAT Gold i Energy Star 5.0. Běžná spotřeba je pouze 17 W, při měkkém vypnutí je příkon 0,1 W. Jeho hlavní předností je však ergonomická základna, se kterou je nastavení ideální pracovní pozice pro uživatele hračkou.
LED technologie zaručuje monitoru přirozené barvy a vynikající kontrast. Monitor navíc využívá stylové ovládací prvky SmartTouch, má zabudované stereo reproduktory a USB port. Pro příjem signálu využívá buď standardní D-SUB, anebo digitální DVI vstup.
Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Podsvícení W-LED
Optimální rozlišení 1600 x 900 při 60 Hz
Úhlopříčka 20“ (50,8 cm)
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Hmotnost: 5,06 kg
Doporučená min. EU cena 2639 Kč bez DPH


###
O MMD
Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchajwanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 8. 2011 9:01
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.