Monitor Philips 190V1SB: dobrý výkon za skvělou cenu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Monitor Philips 190V1SB: dobrý výkon za skvělou cenu


Brno, 13. 4. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila novinku mezi monitory na českém a slovenském trhu, která potěší všechny, kdo od svého displeje očekávají dobrý výkon za rozumnou cenu. Model 190V1SB s DVI a VGA vstupy, funkcí SmartContrast a nízkou spotřebou stojí jen 2000 Kč, respektive 82 eur.

Nový monitor Philips 190V1SB má rozlišení WXGA+ 1440 x 900, který potvrzuje schopnost displeje dosáhnout rozlišení 1440 x 900, a současně přitom podporovat více než 1 milion zobrazovaných barev.
Monitor je vybaven dvěma vstupy – analogovým VGA a digitálním DVI, umožňuje jednoduché přepínání mezi běžným a širokoúhlým zobrazením a dá se jednoduše naklánět, aby bylo možné pracovat ergonomicky.
Velkou výhodou displeje je jeho maximální šetrnost k životnímu prostředí a velká úspora energie. Všechny plastové části jsou vyráběny ze stoprocentně recyklovatelných materiálů. Monitor navíc dodržuje nejnovější RoHS standardy a získal certifikaci EPEAT Silver potvrzující ochranu lidského zdraví a životního prostředí.

Přednosti LED displeje 190V1SB/00
Ekologický provoz – monitor splňuje přísná ekologická kritéria. Využívá bezolovnaté materiály a všechny části jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného materiálu.
WXGA+ – standard pro monitory, které zobrazí více než 1 milion barev.
Snadná kontrola formátu obrazu – snadné přepínání obrazu z poměru 4:3 do širokoúhlého formátu.
Dva vstupy – konektory umožňující analogový VGA a digitální DVI signál.
EPEAT Silver – certifikace potvrzující šetrnost k lidskému zdraví a životnímu prostředí.

Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1440 x 900 při 60 Hz
Úhlopříčka 19“
Spotřeba 22,8 W
Formát obrazu 16:10
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 : 1
Hmotnost 3,60 kg
Doporučená min. EU cena 2000 Kč bez DPH


###

O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2011 9:34
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.