MMD představuje nové displeje Philips s minimální odezvou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


MMD představuje nové displeje Philips s minimální odezvou


Brno, 23. 9. 2010 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nové 21,5palcové displeje od firmy Philips. Oba modely vycházejí z toho, co je pro značku Philips typické – jsou ekologicky maximálně šetrné, technologicky precizně řešené, mají elegantní design a řadu užitečných doplňkových funkcí. Varianta 226C2SB má LCD Full HD displej, varianta 226CL2SB Full HD LED displej.

Oba monitory spojuje nová exkluzivní technologie společnosti Philips nazvaná SmartResponse, která upravuje dobu odezvy podle požadavků jednotlivých aplikací. Přináší rychlejší dobu odezvy (2 ms) pro hraní her, sledování videozáznamů a lepší sytost barev pro prohlížení fotografií a statických obrazů.
„Tyto displeje jsou jako stvořené pro vášnivé hráče, kteří potřebují, aby byl obraz co možná nejrychlejší. Minimální odezvu ale ocení také ti, co na monitorech rádi koukají na videa,“ říká Milan Krejzlík, sales manager společnosti MMD pro Českou a Slovenskou republiku.
Základní rozdíl mezi modelem 226C2SB a 226CL2SB je v užité technologii. Zatímco první varianta využívá tenký a stylový Full HD displej, druhá pracuje s podobným designem, ale na principu LED technologie. Společný je maximální komfort pro uživatele, dokonalý obraz a řada užitečných funkcí.
Mezi ty patří špičková funkce společnosti Philips – SmartImage, jež analyzuje zobrazovaný obsah a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy (Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický) tak, aby odpovídal používané aplikaci.
Stejně tak oba využívají ovládací prvky SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek, nahrazující výčnělková tlačítka.
Jako všechny displeje od společnosti Philips splňují i tyto nové modely všechny nejpřísnější ekologické standardy. Vyznačují se využitím šetrných přírodních materiálů a 100% recyklovatelností obalových materiálů. Certifikát Energy Star 5.0 v současné době vynáší monitory na špičku v energetické úspornosti, kterou potvrzuje i obdržené hodnocení EPEAT Silver v prestižním mezinárodním testu ekologického provozu.

Přednosti displejů 226C2SB a 226CL2SB
SmartResponse – 2 ms – exkluzivní technologie, která upravuje dobu odezvy podle požadavků jednotlivých aplikací
Širokoúhlý poměr stran 16:9 – fantastický obraz při hraní her či sledování videa
Ovládací prvky SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek
SmartImage – analyzuje obsah a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení
Energy Star 5.0 – certifikace programu energetické efektivity
Ekologická šetrnost – snížení obsahu rtuti v zářivkách o 50 %

Technické parametry modelu 226C2SB:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 21,5“
Spotřeba <23 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu 16:9
Odezva 2 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 800 000 : 1
Hmotnost 3,3 kg
Doporučená min. EU cena 3230 Kč bez DPH
Záruka 36 měsíců
Technické parametry modelu 226CL2SB:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Typ podsvícení Systém W-LED
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 21,5“
Spotřeba <18 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu 16:9
Odezva 2 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Hmotnost 3,0 kg
Doporučená min. EU cena 3354 Kč bez DPH
Záruka 36 měsíců
Chcete-li se o těchto monitorech dozvědět více, navštivte stránky www.mmd-p.com/ .
O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 9. 2010 13:32
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.