Metropolitní spořitelní družstvo je nejdynamičtější záložnou na trhu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Metropolitní spořitelní družstvo je nejdynamičtější záložnou na trhu


Metropolitní spořitelní družstvo (MSD) je aktuálně třetí největší družstevní záložnou na našem trhu. Rok 2011 znamenal zvýšení zisku, počtu poboček i počtu členů, který aktuálně přesáhl 5.000.

Metropolitní spořitelní družstvo v průběhu letošního roku výrazně vylepšilo hospodaření. Oproti loňskému roku, kdy vykázalo mírnou ztrátu v hospodaření, jsou výsledky ke konci listopadu 2011 na úrovni 70 mil.Kč zisku.
Metropolitní spořitelní družstvo rovněž v letošním roce výrazně zvýšilo bilanční sumu - přiblížilo se 5 mld. Kč a posílilo základní kapitál na 426 mil. Kč. V letošním roce se tak MSD stalo nejdynamičtější družstevní záložnou. Pro příští rok je plánován další rozvoj přibližně ve stejných parametrech. MSD také otevře další 4 pobočky v krajských městech (Plzni, Ostravě, Hradci Králové a Českých Budějovicích).
Cílem je udržet provozní náklady záložny na minimální úrovni, stejně jako v předcházejících letech a členům i nadále nabízet nejvýhodnější zhodnocení vkladů na trhu – až 4,8 % p.a. (potvrzeno výsledky pravidelných srovnání specializovanými servery Měšec.cz, Investia.cz, Byznys.ihned.cz a dalších) Vkladové produkty jsou navíc pojištěny ze zákona do 100 tis. EUR, stejně jako u bank.
Kontakt:

Adéla Dittmannová
PR manager
dittmannova@ibc.cz
www.metunion.cz
737650721


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 12. 2011 15:11
Kategorie: Finance
Název zdroje: E-centrum (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.