MAPEI PromoTour proškolila stovky řemeslníků | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


MAPEI PromoTour proškolila stovky řemeslníků


Olomouc, 21. 3. 2012 – Společnost MAPEI, kvalitní výrobce stavební chemie, úspěšně zakončila unikátní projekt Mapei PromoTour. Jednalo se o cyklus odborných školení s cílem podpořit kvalitní a poctivé řemeslo. Společnost MAPEI už odmítala zavírat oči před tím, jak některé firmy v honbě za rychlými penězi hazardují s dobrou pověstí českých obkladačů, podlahářů a fasádníků.

MAPEI PromoTour představovala cyklus speciálních školení, během kterých poskytovala zúčastněným řemeslníkům základní informace o svých produktech a seznamovala je s novinkami v technologiích či inovativních systémových řešeních. „Kromě toho, že jsme řemeslníkům přiblížili trendy v nových technologiích, jsme jim také poradili, jak komunikovat se zákazníky, aby se stali úspěšnými a žádanými odborníky ve své profesi,“ přibližuje obsah školení marketingový ředitel Michal Horák.
MAPEI PromoTour se uskutečnila již v roce 2011, kdy celkem 16 odbornými semináři prošlo 325 řemeslníků. Díky neustále rostoucímu zájmu o toto školení se v prvních měsících roku 2012 uskutečnilo její druhé kolo. Seriálem 25 speciálních seminářů prošlo více než 450 obkladačů, podlahářů a fasádníků z regionů Olomouc, Hradec Králové, Trutnov, Liberec, Ústí nad Labem, Teplice, Karlovy Vary a Uherské Hradiště.
Proškolený řemeslník navíc získal vstupenku do webové databáze kvalitních řemeslníků www.makejsmapei.cz. „Naší snahou bylo představit zákazníkům na jednom místě ty řemeslníky, kteří prošli proškolením pod dohledem odborníků z MAPEI a jsou tak garancí toho, že na jedné straně používají vysoce kvalitní materiály a zároveň se řídí těmi nejmodernějšími pracovními a technologickými postupy,“ objasňuje důvod vzniku databáze Ing. Zdeněk Runštuk, generální ředitel společnosti MAPEI.
Jednu z hlavních obsahových náplní MAPEI PromoTour představovala také prevence proti reklamacím. „Minimum reklamací je nejlepší vizitka nejen poctivé a důsledné práce, ale i kvality používaných materiálů,“ vysvětluje Michal Horák. Velký zájem o školení projevily zejména realizační firmy, které se specializují na zateplování fasád. Hlavním důvodem jejich účasti na PromoTour byl právě požadavek na kvalitu provedeného díla.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 3. 2012 14:30
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.