Majitelé rodinných domů a bytů v Horoměřicích se už stěhují | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Majitelé rodinných domů a bytů v Horoměřicích se už stěhují


Developerská a investiční skupina CPI Group zkolaudovala v listopadu minulého roku projekt rodinných domů a bytů v Horoměřicích, který je určený zejména mladým rodinám a středně příjmové skupině lidí. Nová čtvrť Ke Kozím hřbetům ožívá už od konce minulého roku také novými obyvateli. Společnost CPI Group vyčíslila investici do celého projektu na 215 milionů korun.

Záměrem investorské skupiny CPI Group je nabídnout tzv. „startovací byty“ a umožnit tak bydlení mladým lidem se středními příjmy v atraktivní lokalitě. Klidné prostředí rekreační oblasti Horoměřic je vzdálené jen půl kilometru od hranice Prahy a dopravně velmi dobře dostupné nejen autem, ale také linkami hromadné městské dopravy.

Zájem o 62 bytů v bytových domech a 36 řadových domů je značný. „Máme prodáno 80 % jednotek. O domy byl zájem už v době, kdy výstavba teprve začínala. S narůstajícími cenami realit je projekt Ke Kozím hřbetům jakousi alternativou pro ty, kteří touží po vlastním bydlení v rodinném domě. Horoměřice navíc nabízejí přírodní lokalitu a zároveň blízkost Prahy,“ řekl Milan Trněný, obchodní ředitel CPI Group.

Zájem o domy v Horoměřicích potvrzuje také stěhování prvních obyvatel. „Vlastníkům jsme od konce roku 2007 do této chvíle předali 55 jednotek, každý den ale tento počet narůstá,“ potvrdila úspěšnost projektu Jitka Hradecká z realitní společnosti Lexxus, která má prodej nemovitostí na starost. „Prodej domů v současnosti doprovází také akce, ve které investor nabízí parkovací stání v hodnotě 80 tisíc korun zdarma,“ doplnila nabídku Hradecká.

Prostor domů o velikosti 3+kk rozšiřuje dále plocha zahrady, která se pohybuje od 42 m2 do 259 m2. Zájemci o koupi domu ve čtvrti Ke Kozím hřbetům mohou navštívit vzorové domy a podrobně si prohlédnout celou koncepci. Cena rodinných domů začíná už na 3 139 000 Kč bez DPH.


Více informací o společnosti a projektech najdete na www.cpi.cz.

Kontakt:

Michaela Winklerová
Public Relations
winklerova@aetna.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 1. 2008 14:42
Kategorie: Reality
Název zdroje: Komunikační agentura AETNA (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Full servisová komunikační agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.