Letenky z Prahy a Ostravy v akci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Letenky z Prahy a Ostravy v akci


Kdo by nechtěl cestovat pohodlně, rychle a kamkoliv. Myslíte si, že to nemůže být spojeno také s nízkou cenou? Velký omyl. Dnes vám může stačit jenom pár set korun, nebo v případě vzdálenějších destinací nižší tisíce. Přesně tolik vás mohou stát levné letenky. Jak je získat, odkud létat, nebo na co při výběru hledět, to se společně podíváme. A je jedno, zda máte v plánu poznávací zájezd, oblíbený eurovíkend, nebo chcete využít letadlo k tomu, abyste se podívali na nezapomenutelnou dovolenou.

Vsaďte na ta nejlepší letiště

Při výběru letenek za ty nejlepší ceny může hrát roli také výběr konkrétního letiště. Pamatujte na to, že ne všechny letecké společnosti musí nutně létat ze všech letišť. Proto je dobré při konkrétním výběru nemyslet jenom na konkrétní město, ale vybírat ze všech letů, které jsou realizovány České republiky. Dominujícími letištěm, které vás rozhodně nezklamou, je Praha a Ostrava. V obou případech jde samozřejmě o letiště mezinárodní, prostřednictvím kterého se podíváte třeba do celého světa. Kdo nemá problém s cestováním, může zkusit také další evropská letiště, jako například:

• Vídeň
• Mnichov
• Frankfurt nad Mohanem

Využívejte akčních cen

Ceny letenek bychom mohli rozdělit do dvou hlavních skupin. Jedná se o cenu ceníkovou a cenu akční. Ta ceníková je obvykle pevně daná a je spojena hlavně s cenovou politikou konkrétní letecké společnosti. Cena akční už nabídne jistotu zajímavé slevy. Jako příklad nám mohou posloužit dnes oblíbené letenky do Dubaje. Pokud se nám podaří natrefit na zajímavou akční slevu, může nám na zpáteční let stačit jenom pár tisícovek. Důvodů pro slevu může být několik. Třeba jenom to, že chce letecká společnost zaujmout. Akce ale mohou souviset i s různým zvýhodněním konkrétních termínů odletu a příletu, nebo i s tím, že si letenku koupíte v dostatečném předstihu, nebo si naopak koupíte na poslední chvíli. I to může být zvýhodněno.

Nebojte se kombinací

Odkud vyrazit, to již víme. Je to pražské nebo ostravské letiště. Čeho se však není třeba bát, to jsou následné kombinace vašich letů. Co máme na mysli? Není nic ojedinělého, že nejlevnější možností, jak cestovat, nemusí být nutně jenom přímý let. Právě naopak. Různé kombinace spojené s přestupem totiž pomohou ušetřit i několik desítek procent. Jak dané možnosti najít? Existují weby, které vám letenky levně jednoduše najdou. Nabídnou nejenom zajímavé tipy na aktuálně výhodné lety, ale umožní vám také jednoduše vyhledat tu správnou variantu. Vše online a v pohodlí vašeho domova najít. Není to rozhodně nic složitého.

Když mluvíme o kombinacích, nejsou to samozřejmě jenom přestupy, jelikož to může být i střídání jednotlivých leteckých společností. I tímto krokem lze ušetřit. Zvláště, pokud vsadíte na ty nízkonákladové. Počet těch, které startují z letiště v Praze a Ostravě neustále stoupá. Nečekejte a využijte toho i vy.Kontakt:

Aleš Bakla
a.bakla@seznam.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 3

Vydáno: 15. 6. 2016 15:17
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Aleš Bakla (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Reklama
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.