Lenka Helena Koenigsmark novou členkou dozorčí rady Y Soft | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Lenka Helena Koenigsmark novou členkou dozorčí rady Y Soft


Lenka Helena Koenigsmark se od prosince 2023 stává novou nezávislou členkou dozorčí rady předního poskytovatele firemních digital office řešení Y Soft Corporation. Zkušená lektorka a marketingová manažerka s více než dvaceti letou korporátní praxí vstupuje na dosud neprozkoumanou půdu ICT oblasti s novými neotřelými nápady a energií.

„Y Soft jsme se vždy snažili stavět západním způsobem a k tomu patří i Corporate Governance. I když jsme soukromá firma, přišlo mi správné pro transparentnost vůči externím stakeholderům mít v dozorčí radě nezávislého člena. Lenku jsem si vybral proto, že její životní příběh jí dal nadhled. Navíc disponuje obrovským množstvím energie. Spojuje nás i pohled na to, že podnikání není jen o businesse, ale že podniky mají širší odpovědnost ve svých ekosystémech,“ popisuje volbu Lenky Heleny Koenigsmark
do Y Softu Václav Muchna, spoluzakladatel a CEO Y Soft.

„Vždy mě fascinovalo učit se nové věci. A nejinak tomu je i ve Y Softu, snažím se proniknout do tajů fungování a principů technologické společnosti globálního významu tak, aby moje přítomnost byla opravdu přidanou hodnotou pro všechny zúčastněné. Y Soft je neuvěřitelně dynamická společnost, kde se rozhodují rychle, jsou akční, plní energie a vnímám tam obrovský tah na branku“ naznačuje Lenka Helena Koenigsmark své smýšlení o firmě a nové příležitosti.
Mimo marketing a PR se Lenka dlouhodobě věnuje oblastem jako je Diverzita a inkluze a také CSR. Lenka se výrazně angažuje ve veřejně prospěšných projektech a pomoci menšinám či znevýhodněným lidem. „Jsem spoluzakladatelkou spolku CZEWIS, který se zasazuje o zvýšení počtu žen ve vedoucích funkcích ve sportu. A také jsem zakladatelkou Dobrodějny, což je místo, kde nabízíme humanitární pomoc uprchlíkům, samoživitelkám a seniorům. Fungujeme třikrát týdně a obsloužíme zhruba 500 lidí za týden,“ popisuje Lenka Helena Koenigsmark.

„Lenka mezi nás Y Softery svým otevřeným přístupem a pozitivní energií ihned zapadla. Dobrovolně se nad rámec svých povinností v dozorčí radě zapojila do interního mentoringu kolegyně v rámci našeho HR oddělení, čehož si velmi cením. Krom toho je samo o sobě osvěžující, když se novým členem řídících orgánů firmy stává žena, zkušená manažerka a velmi empatický člověk s dalším pohledem na svět okolo nás a out of the box myšlením,“ uvedl k angažování nové členky ysoftí rodiny Jaroslav Bělehrad, Head of HR Y Soft.
Lenka Helena Koenigsmark posledních deset let pracovala jako marketingová ředitelka společnosti MATTEL pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. V rámci své pozice vedla mezinárodní týmy specialistů na poli marketingu, PR a ESG. Přechodně vedla i lokální pobočku i v oblasti obchodu. Dříve Lenka působila i ve společnostech LEGO a KPMG.

O Y Soft

Y Soft poskytuje chytrá podniková řešení pro moderní digitalizovaná pracoviště v oblastech enterprise firem, malých a středních podniků a vzdělávacím sektoru, díky nimž organizace fungují efektivněji. Naše platforma YSoft

SafeQ pomáhá zákazníkům řídit, optimalizovat a zabezpečit tisk i digitalizaci dokumentů. Od roku 2022 Y Soft pokračuje v misi stát se předním poskytovatelem kancelářských cloud řešení pro globální organizace. Y Soft získal předního dánského hráče na poli cloud technologií pro tisk EveryonePrint. Na trh bylo uvedeno řešení YSoft AIVA, robotické řešení pro automatizaci testování zařízení, konfiguraci a zlepšování pracovních postupů. Y Soft byl v listopadu 2022 oceněn titulem "Best MPS Innovation" od globálně uznávané asociace MPSA.

Y Soft vznikl v roce 2000. Společnost sídlí v Brně, celosvětovou sítí poboček pak pokrývá Severní a Latinskou Ameriku, Evropu, Blízký východ a Afriku a region Asie a Pacifiku včetně Austrálie. Více informací naleznete na www.ysoft.com.

Ochranné známky: Y Soft, YSoft SafeQ, YSoft AIVA, YSoft Clerbo jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky společnosti Y Soft Corporation v Evropské unii a/nebo v jednotlivých zemích. Všechny ostatní ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Kontakt:

Jiří Kocourek
Jednatel
jiri@parco.cz
www.parco.cz
775630414


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 2. 2024 11:44
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: PARCO Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Mediální agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.