LED monitor Philips 221B3LPCB šetří účty za elektřinu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


LED monitor Philips 221B3LPCB šetří účty za elektřinu


Brno, 19. 5. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový LED monitor od společnosti Philips. Model 221B3LPCB využívá inteligentní technologii PowerSensor, která dokáže zjistit přítomnost uživatele u monitoru a snížit spotřebu energie až o 80 procent.

 Inteligentní technologie PowerSensor šetří účty za energii
 EPEAT Gold garantuje minimální dopad na životní prostředí
 LED technologie zaručuje přirozené barvy

LED monitor 221B3LPCB reprezentuje novou generaci monitorů Philips, pro které je základem ekologický provoz a šetrnost k životnímu prostředí. Dosáhl prestižní certifikace EPEAT Gold, má displej bez rtuti, vypínač ZeroWatt a měkké vypnutí s příkonem 0,1 wattu. Hlavní předností je však moderní technologie PowerSensor, která automaticky kontroluje přítomnost uživatele před monitorem a dokáže ušetřit až 80 procent všech výdajů.
Nový displej, který je na českém a slovenském trhu již k dispozici, má ergonomický design, který umožňuje nastavení výšky v rozmezí 70 mm. Díky tomu mohou uživatelé najít ideální polohu při sezení.
LED technologie zaručuje přirozené barvy a mimořádně bohaté kontrasty černé. Monitor využívá stylové ovládací prvky SmartTouch, má zabudované reproduktory a také USB hub se 2 porty pro snadné připojení.

Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 21,5“
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Hmotnost: 4,83 kg
Doporučená min. EU cena 3506 Kč bez DPH


O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 5. 2011 15:27
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.