LED displej Philips 191EL2SB/00 zajistí skutečně přirozené barvy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


LED displej Philips 191EL2SB/00 zajistí skutečně přirozené barvy


Brno, 2. 8. 2010 - Společnost MMD představuje ultratenký LED displej 191EL2SB/00 z nové generace monitorů Philips. Moderní design spolu s funkcemi SmartContrast a SmartImage Lite zajišťuje dokonalý zážitek v přirozených barvách.

Nový LED displej 191EL2SB/00 od společnosti Philips je jako stvořený k zobrazování HD obsahu. Díky širokoúhlému displeji v poměru stran 16:9 představuje ideální monitor pro všechny milovníky počítačových her a přehrávání videa. SmartContrast 20 000 000:1 zajišťuje neuvěřitelně bohaté detaily černé barvy.

Monitor využívá nejnovější generaci LED technologií. Je lehčí a výrazně tenčí než kdy předtím. Není to však na úkor kvality obrazu – právě naopak. Bílé LED diody se rychle rozsvěcují na plný a rovnoměrný jas, čímž zkracují dobu přípravy na provoz. Zároveň umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení a výsledkem je mimořádně vysoký kontrastní poměr se stálou úrovní jasu na celé obrazovce a dokonalá reprodukce barev.

Společnost Philips patří mezi ty, které při vývoji svých výrobků dodržují nejpřísnější ekologické standardy. Zavázala se k používání materiálů šetrných k životnímu prostředí. Většina částí displeje je vyrobena ze 100% recyklovatelného materiálu. Displej 191EL2SB/00 je certifikován prestižním hodnocením Energy Star 5.0, který zaručuje, že se jedná o výrobek, který vyhovuje ve všech úrovních provozu nejnovějším standardům v oblasti energetické účinnosti.

Přednosti LED monitoru 191EL2SB/00 s dotykovým ovládáním
Tenký design – nejnovější generace LED
Technologie LED –lepší ovládání podsvícení, dokonalá reprodukce barev, ekologická šetrnost
Vysoké rozlišení – pracuje s technologií HD (například digitální datové terminály HD)
Poměr SmartContrast 20 000 000:1 – vysokopásmové video od Philips s extrémním tlumením
Dotykové ovládání – inteligentní ikony citlivé na dotek
Energy Star 5.0 – certifikace zaručuje nejnovější standardy v oblasti energetické účinnosti
Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1366 x 768 při 60 Hz
Úhlopříčka 18,5“
Spotřeba <13,9 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Hmotnost 2,22 kg
Doporučená min. EU cena 2518 Kč bez DPH
Záruka 24 měsíců

###
O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 8. 2010 16:32
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.