Krajský sněm TOP 09 v kraji Vysočina zvolil svým předsedou Jiřího Blažka | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Krajský sněm TOP 09 v kraji Vysočina zvolil svým předsedou Jiřího Blažka


V sobotu 17. září 2011 proběhl v jihlavské Pivovarské restauraci II. sněm TOP 09 v kraji Vysočina. Delegáti krajského sněmu zvolili svým předsedou ředitele ŘVC ČR Jiřího Blažka, který tak obhájil svoji dosavadní pozici v čele krajské organizace. Jejími místopředsedy byli zvoleni Ladislav Bárta, Miroslav Fuks a Luboš Rudišar. V předsednictvu krajské organizace dále usedli Jana Spekhorstová a Martin Sedlák.

„Delegátům sněmu děkuji za projevenou důvěru. Společně se svými kolegy v předsednictvu a dalšími členy krajského výboru hodláme pokračovat v intenzivní a trpělivé práci na prohloubení etablování TOP 09 na krajské politické scéně. Před námi je jasný cíl v podobě voleb do Zastupitelstva kraje Vysočina, které proběhnou na podzim příštího roku,“ zdůraznil svůj hlavní úkol staronový předseda krajské organizace Jiří Blažek.
Ten se stručně vyjádřil i k volebnímu programu: „V nadcházejících volbách se hodláme prosadit s programem vycházejícím ze základních principů TOP 09. Mezi naše priority náleží zajištění trvale udržitelného rozvoje kraje Vysočina s důrazem na vyrovnaný rozpočet a vytváření finančních rezerv pro nepředvídatelné události. Velkou pozornost chceme věnovat zajištění potřebného rozsahu kvalitní zdravotní péče pro všechny občany v kraji s efektivním využitím kapacit zdravotních zařízení. Stejně tak vnímáme nezbytnost dalšího rozvoje dopravní infrastruktury našeho kraje a vytváření podmínek pro rozvoj moderního zemědělství. V neposlední řadě hodláme být garantem transparentního prostředí při zadávání veřejných zakázek maximálně využívajících všech veřejných zdrojů kraje Vysočina.
Sobotního sněmu se zúčastnilo 33 delegátů a celá řada významných hostů. Mezi nimi nechyběli 1. místopředseda TOP 09 a ministr financí Miroslav Kalousek, místopředseda TOP 09 a ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek, ministr zdravotnictví Leoš Heger a místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek. Regionální spolustraníky pozdravil též poslanec Ladislav Jirků.
Kontakt:

Michael Kubík
krajský manažer
kubik@top09.cz
www.top09.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 9. 2011 13:14
Kategorie: Politika
Název zdroje: TOP 09 Vysočina (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Krajská organizace politické strany.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.