Koupaliště Petynka má otevřeno | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Koupaliště Petynka má otevřeno


Tradičně 1. května, v den státního svátku, se po zimní pauze otevřely brány areálu koupaliště Petynka ve Střešovicích v Praze 6.

V květnu je otevřeno od 9 do 19 hodin, od června se otevírací doba rozšiřuje na 7 – 20 hodin. Oproti loňskému roku připravuje provoz koupaliště letos přímo jeho vlastník, tedy společnost SNEO.

„Loňské provozování koupaliště prostřednictvím nájemce, společnosti Meridian Spa, nesplnilo zcela naše očekávání, proto se v letošní sezóně chceme vrátit k osvědčenému modelu“, říká Alois Novák, generální ředitel společnosti.

Tak jako v minulosti i letos je možné si na pokladně nechat dobít zakoupené čipy na určitý počet hodin podle přání majitele nebo pořídit jednorázovou papírovou vstupenku. „Ceny vstupného pro letošní léto zůstávají v úrovni loňské sezóny“ potvrzuje Alois Novák. Cena jednorázového vstupného se odvíjí od doby příchodu na koupaliště, v květnu můžete na koupališti pobýt celý den za 100 korun. Důchodci a děti ma jí nadále slevu 50% na vstupném. Otevírací doba a podrobný ceník jsou k dispozici na webových stránkách koupaliště Petynka, www.koupalistepetynka.cz.

I letos na Petynce proběhnou oslavy dětského dne Městské části Praha 6, a to v pátek 12. června. „Azurovou vodu a kvalitní služby zajistíme, o dostatek sluníčka a pohody se pokusíme,“ vzkazuje všem návštěvníkům ředitel Novák.Kontakt:

Martin Šalek
tiskový mluvčí
msalek@praha6.cz
602 316 908
220 189 957


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 5. 2009 20:19
Kategorie: Sport
Název zdroje: Městská část Praha 6 (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Městská část Praha 6 je orgánem samosprávy s rozšířenou působností. Městská část Praha 6 pokrývá území více jak 41 km2 a se svými více než 100 tisíci obyvateli se řadí k největším městům v České republice. V rámci hlavního města je Praha 6 svou rozlohou i počtem obyvatel rovnou desetinou hlavního města Prahy. Rozkládá se od hranic historického centra Prahy až k okrajovým oblastem města a v rámci svého území zahrnuje všechny druhy zástavby, od barokních hradeb středověké Prahy, přes sevřené bloky činžovních domů, kultivovaná panelová sídliště až po zajímavé části typické vesnické zástavby. To vše je doplněno rámcem zeleně, přírodních parků a terénních útvarů, které vytvářejí velmi žádaný prostor pro bydlení, administrativu i diplomatická a obchodní zastupitelstva. Webová prezentace městské části je na adrese www.praha6.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.