Konica Minolta převzala vývojový tým analytiků na implementaci aplikací na platformě SharePoint | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Konica Minolta převzala vývojový tým analytiků na implementaci aplikací na platformě SharePoint


Brno, 25. 11. 2011 – Společnost Konica Minolta výrazně rozšířila své kompetence v oblasti implementace aplikací na platformě Microsoft SharePoint. Převzala zkušený vývojový a implementační tým společnosti Marap, který se podílel na nasazení komplexních systémů na bázi SharePoint například ve společnostech AVG nebo Volksbank Slovakia.

Konica Minolta dnes i díky tomu dokáže poskytnout komplexní implementaci aplikací SharePoint od úvodní analýzy, přes programování a nasazení až po závěrečná školení.

„Svým zákazníkům nyní nabízíme předpřipravené aplikace s rychlým a levným nasazením, ale i vyvinutí jakékoli speciální aplikace na míru potřebám firmy – ať už je jakkoli velká,“ říká Jiří Jelínek, ředitel pro rozvoj obchodu společnosti Konica Minolta.

Výhoda propojení s multifunkčními zařízeními Konica Minolta pak spočívá zejména v tom, že část metadat vzniká přímo na multifunkcích - buď automaticky (přihlášený uživatel, datum, místo vstupu dokumentu) nebo doplněním na ovládacím panelu stroje (typ dokumentu nebo použité workflow). Do procesu digitalizace dokumentu lze zařadit rozpoznání znaků (OCR) nebo vytěžení dat a údaje z dokumentů. Samotné dokumenty tak mohou vstupovat do firemních systémů přímo z multifunkčních zařízení bez úprav na klientských počítačích.

„Uživatel může například vzít papírovou fakturu, vložit ji do skeneru na multifunkci a na panelu jednoduše zadat, že ji schvaluje. Ona je pak sama s příslušnými příznaky – kdo je uživatelem, o jaký typ faktury jde a že byla schválena – zařazena rovnou do ekonomického systému,“ doplňuje Jiří Jelínek, ředitel pro rozvoj obchodu společnosti Konica Minolta.

Konica Minolta na bázi SharePoint pracuje s vlastní aplikací dataPoint, která je mimořádně flexibilní, pomáhá při zpracovávání elektronických dokumentů a funguje jako inteligentní archiv.

O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.
Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 11. 2011 14:54
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.