Konica Minolta představila zákazníkům profesionální produkční stroje a systém profesního vzdělávání | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Konica Minolta představila zákazníkům profesionální produkční stroje a systém profesního vzdělávání


Praha – Konica Minolta, přední světový výrobce tiskových řešení a lídr v oblasti efektivní práce s dokumenty, představil během Dne otevřených dveří návštěvníkům profesionální barevné produkční stroje bizhub PRO C6000L, bizhub PRESS C7000, bizhub PRESS C8000 a monochromatický bizhub PRO 950. Nově také společnost prezentovala systém profesního vzdělávání pro operátory digitálních tiskových technologií.

„Všem příchozím jsme představili špičkové modely produkčních strojů, které patří k absolutní světové špičce ve svých kategoriích. Soustředili jsme se především na praktické informace a názorné ukázky možností tisku. Velký zájem mezi návštěvníky byl také o ucelený systém vzdělávání pro operátory tiskových zařízení, který nabízí Konica Minolta. Takto vyškolení operátoři jsou velkým přínosem pro majitele digitálních produkčních zařízení, protože proti nevyškolené obsluze prokazatelně zvládají větší počet zakázek v kratším čase a ve vyšší kvalitě. Tím velice pozitivně ovlivňují efektivitu a profitabilitu provozu,“ říká Martin Böhm, ředitel obchodní podpory v divizi produkčního tisku Konica Minolta Business Solutions Czech.

Součástí Dne otevřených dveří bylo také představení softwarových řešení pro produkční tisk (například personalizace, příjem zakázek přes internet nebo kontrola dat), diskuse a závěrečné losování tomboly.

Martin Böhm také v krátkosti zmínil hlavní přednosti všech představovaných modelů:

„PRESS C8000 je vlajkovou lodí mezi digitálními stroji Konica Minolta. Nabízí vynikající kvalitu obrazu při rozlišení 1200 x 1200 dpi a 8 bitech a samozřejmě také možnost vyhlazování. Zvládne vytisknout až 80 stran A4 za minutu. Tisknout může na papíry s hmotností až 350 g/m2 a nabízí širokou škálu dokončování.“

„PRESS C7000 je stroj schopný zvládnout opravdu výkonnou barevnou produkci, při rychlosti 71 barevných stran A4 za minutu. Má impozantní tiskové rozlišení 1200 x 1200 dpi při 8 bitech. Zároveň disponuje sofistikovaným systémem vedení papíru s všestranným dokončováním, včetně vazby V1, V2 a vicepozičním děrováním.“

„PRO C6000L pracuje se stejným rozlišením, přičemž tisk je mimořádně přesný a stálý. Dokáže zpracovávat média až do gramáže 300 g/m2 díky technologii „rozfuku“ papíru a má vstupní kapacitu až 4250 listů papíru.“

„Černobílý bizhub PRO 950 je mimořádně rychlý – tiskne až 95 stran A4 za minutu. Díky své robustnosti zvládá až 750 000 výtisků za měsíc, vše při mimořádné kvalitě. Maximálně výkonný je i tiskový řadič. Vše je navíc jednoduše ovladatelné přes velkou dotykovou obrazovku s přehlednými a srozumitelnými ovladači.“O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.
Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 2. 2012 13:00
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.